Top Baneris

„Airbnb“ naudos naują įrankį, skirtą užtikrinti vakarėlių draudimo kontrolę

2022 rugpjūčio 18 d.
airbnb 2384737 1280
Pasidalykite straipsniu

Tarptautinės būsto nuomos paslaugos teikėja „Airbnb“ pranešė apie planus taikyti naujus metodus, skirtus pastebėti ir užblokuoti žmones, mėginančius pasinaudoti trumpalaikės nuomos paslauga vakarėliams rengti.

Bendrovė antradienį pranešė pradėjusi naudoti technologiją, kuri ištirs būsimo nuomininko istoriją platformoje „Airbnb“ bei įvertins, kaip toli yra jo gyvenamoji vieta yra nuo būsto, kurį ketinama išsinuomoti, ar būstą ketinama išnuomoti darbo dienai, ar savaitgaliui, ir kitus veiksnius. 

„Airbnb“ pranešė, kad tikrinimo sistema, kurią pradeda naudoti Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje, buvo išbandyta nuo praėjusių metų spalio kai kuriose Australijos dalyse, kur neteisėtų vakarėlių skaičius sumažėjo 35 procentais. 

San Fransiske įsikūrusi bendrovė teigia, kad naujoji technologija sukurta taip, kad kliento, kuris, kaip manoma, gali turėti planų surengti vakarėlį, prašymas rezervuoti net nepasiektų atitinkamo turto nuomotojo. 

„Airbnb“ teigė, kad žmonės, kuriems nebus leidžiama išsinuomoti viso namo, galės užsirezervuoti vieną kambarį, nes šeimininkas greičiausiai bus netoliese. 

„Airbnb“ patiria vis didesnį spaudimą apriboti vakarėlius nuo 2019 metų, kai Helovino vakarėlis San Francisko priemiestyje baigėsi penkių žmonių žūtimi per šaudynes.

Kitais metais „Airbnb“ paskelbė apie pasaulinį vakarėlių draudimą per jos platformą nuomojamuose būstuose ir uždraudė jaunesniems nei 25 metų asmenims nuomotis visus namus netoliese jų gyvenamųjų vietų, nebent platformoje jau būtų teigiamų atsiliepimų apie tokius nuomininkus. 

Vakarėlių draudimas iš pradžių buvo naudojamas kaip laikina sveikatos apsaugos priemonė pandemijos metu, tačiau birželį jis įsigaliojo nuolatiniu pagrindu.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video