• tikkurila
  • ruukki

off-grid namai konkursas statyba ir architektūra


Konkursas baigėsi. Nugalėtojai skelbiami čia.Šiandien off-grid namai vis dažniau tampa ekologiškos, energetiškai efektyvios ir kūrybingos architektūros sprendimu. Turbūt labiausiai žavi off-grid konstrukcijos pastatų mobilumas – prireikus juos galima transportuoti iš vienos vietos į kitą.

Augant supratimui apie ekologiją ir tvarų gyvenimą, sparčiai populiarėja savarankiški, off-grid namai – neprijungti prie bendrųjų inžinerinių tinklų, o naudojantys atsinaujinančius energijos šaltinius ir inovatyvius vidaus inžinerinių sistemų sprendimus.

Svarbu:

BALSAVIMAS: „SA.lt skaitytojų balsas“

Detalūs konkurso reikalavimai čia.

Biblioteką rasite čia.

Atmintinė.

Supažindinti ir paskatinti taikyti off-grid idėjas, pristatant modernią off-grid namo koncepciją, kuri atspindėtų savarankiškumą nuo bendrųjų inžinerinių tinklų, atsinaujinančių energijos šaltinių integravimą, technologines inovacijas.   Dalyviai turi sukurti modernaus off-grid namo (iki 40 kv. m) koncepcijos projektą. Šie namai gali būti pritaikomi transportuoti, todėl svarbus ne tik statinio svoris, tūris, bet ir visa architektūrinė forma. Projektai turi demonstruoti kūrybišką šiuolaikišką komfortabilų bei estetišką dizainą, inovatyvių inžinerinių sistemų taikymą.

Projektas turi būti pritaikytas šiuolaikinio žmogaus poreikiams ir atspindėti nesėslaus gyvenimo principus, orientuotus į išsaugojimą, sąmoningumą, savarankiškumą, gyvenimo nuotykių troškimą, taip pat į mažesnį vartotojiškumą, ekologinį gyvenimo būdą.

Detalesnius konkurso reikalavimus rasite čia.Architektai, dizaineriai, kiti profesionalai, dirbantys architektūros ar interjero dizaino srityje bei šių krypčių studentai. Dalyvauti gali tiek vienas asmuo, tiek komanda.Pirma vieta
(1 000 Eur)
Antra vieta
(500 Eur)
Trečia vieta
(300 Eur)
2 psl. publikacija žurnale ir portale „Statyba ir architektūra“ + „Statyba ir architektūra“ sertifikatas2 psl. publikacija žurnale ir portale „Statyba ir architektūra“ + „Statyba ir architektūra“ sertifikatas2 psl. publikacija žurnale ir portale „Statyba ir architektūra“ + „Statyba ir architektūra“ sertifikatas


„SA.lt skaitytojų balsas“ – daugiausiai portalo SA.lt lankytojų balsų surinkęs projektas bus apdovanotas „Statyba ir architektūra“ redakcijos diplomu ir paskatinamuoju prizu.

Pasibaigus konkurso darbų siuntimo terminui, portale SA.lt bus skelbiami dalyvių projektai ir vyks internetinis balsavimas. Jo rezultatai konkurso galutinių rezultatų nelems.Konkursas vyksta nuo 2021 06 20 iki 2021 08 15.

Laimėjusių projektų paskelbimas 2021 08 30.
Atnaujinama informacija apie konkursą interneto svetainėje sa.lt/offgridKonkurso kuratorės:

Agnė Tamašauskaitė

[email protected]

tel. 8 606 56870

Partneriams ir rėmėjams:

Liuda Michalkevičienė

[email protected]

tel. 8 610 39642

Lina Šiškutė

[email protected]

tel. 8 620 71919