Viena didžiausių Lietuvos inžinerinės pramonės ir metalo apdirbimo įmonių „Arginta Engineering“ pirmuoju etapu investuos 5 mln. eurų į papildomus gamybinius pajėgumus.
Jau 2023 m. Panevėžyje duris atvers moderni bendrovės gamykla, kurioje pirmuoju plėtros etapu bus įdarbinta iki 100 darbuotojų, o per kelerius metus – iki 300 žmonių. Įmonės vadovas teigia, kad ši investicija leis dar efektyviau planuoti ir įgyvendinti vidinius gamybos procesus.
Pasak „Arginta Engineering“ direktoriaus Tomo Jaskelevičiaus, šis sprendimas – strateginis žingsnis, padėsiantis užtikrinti ne tik dar geresnes sąlygas darbuotojams, bet ir nuoseklų įmonės augimą.
„Dar prieš ketverius metus pradėjome savo veiklą vykdyti ne tik Vilniuje, bet ir Panevėžyje, o praėjusių metų pabaigoje įsigijome gamyklą Suomijoje, turinčią virš 40 metų patirtį metalo įrengimų gamybos ir inžinerinės pramonės srityje. Vykdydami pastovų įmonės augimą, nusprendėme tolimesnį plėtros etapą inicijuoti Panevėžyje ir čia statyti modernią gamyklą. Planuojame, kad šis gamybinių pajėgumų vystymas suteiks mums konkurencinį pranašumą tarptautiniu mastu bei užtikrins papildomus patogumus mūsų darbuotojams“, – sako T. Jaskelevičius.
Plėtrą skatina universali veikla
Į Lietuvos šiaurėje įsikursiančią gamyklą įmonė per pirmąjį plėtros etapą investuos 5 mln. eurų. Iš viso trijų plėtros etapų metu planuojama investuoti apie 15 mln. eurų.
Į naująją gamyklą bus perkelta visa dabartinėje Panevėžio gamykloje vykstanti veikla. Naujasis gamybinis pastatas bus tarpinės produkcijos tiekėjas Vilniaus ir Suomijos gamykloms, kurių tikslas – galutinio produkto surinkimas ir ištestavimas. Įmonės gaminami įrengimai ir toliau bus konstruojami Vilniuje.
„Arginta Engineering“ vadovo teigimu, nuoseklų įmonės augimą ir išskirtinumą rinkoje užtikrina itin plačios apimties projekto valdymo paslaugos bei į skirtingus sektorius orientuota veikla.
[prenumerata mailpoet_form_id=”7″ bg_color=”#b1cbd9″ image_url=”https://sa.lt/wp-content/uploads/2022/01/kranas.png” intro_text=”Svarbiausios” white_text=”statybų, NT, inžinerijos” outro_text=”naujienos – nepraleiskite!”]„Mūsų konkurencingumą sąlygoja visapusiškas paslaugų spektras: projektavimas, komponentų ir žaliavų pirkimai, gamyba, gaminio surinkimas ir pristatymas užsakovui, kruopšti kokybės kontrolė. Tai leidžia ne tik sėkmingai suvaldyti įvairiuose projekto etapuose kylančias rizikas, bet ir efektyviai išnaudoti gamybinius resursus. Be to, mūsų ilgalaikį stabilumą ir apsaugą nuo staigių pokyčių viename segmente garantuoja daugybė sektorių, kuriuose vykdome veiklą: nuo celiuliozės, kalnakasybos, metalų, popieriaus, naftos bei dujų ar automobilių pramonės, iki vandentvarkos ar vėjo jėgainių projektų“, – teigia T. Jaskelevičius.
Sukurs iki 300 naujų darbo vietų
Vykdydama plėtrą, „Arginta Engineering“ taip pat ieškos ir gausaus komandos pastiprinimo bei iki 2027 m. Panevėžyje sukurs iki 300 naujų darbo vietų programinių staklių operatoriams, suvirintojams ir kitiems – tiek patyrusiems gamybos darbuotojams, tiek motyvuotiems praktikantams bei norintiems keisti darbo sritį. Pirmuoju plėtros etapu planuojama įdarbinti apie 100 naujų kolektyvo narių.
„Jau nuo šių metų rugpjūčio mėnesio pradėsime dar intensyvesnę darbuotojų paiešką. Prie savo komandos kviesime prisijungti tiek patyrusius įvairių sričių specialistus, tiek didelį norą mokytis turinčius žmones, kuriems užtikrinsime ne tik šiuolaikiškas darbo sąlygas, bet ir skaidrų bei vieną didžiausių atlyginimų sektoriuje“, – teigia „Arginta Engineering“ vadovas.
Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje įsikursiančios modernios „Arginta Engineering“ gamyklos plotas sieks 15 tūkst. kv. m. Joje bus įrengtos inovatyvios ir vakarietiškus standartus atitinkančios gamybinės, administracinės ir buitinės patalpos.
Darbuotojai galės pailsėti žaliosiose laisvalaikio zonose, o komandos patogumui šalia gamyklos atsiras šiuolaikiška stovėjimo aikštelė su vietomis, skirtomis ir elektromobiliams bei jų įkrovimo stotelės.
Spaudos pranešimas – laisvai platinamos publikacijos žiniasklaidai, už kurių turinį redakcija neatsako. Dėl jų publikavimo sprendžiama atsižvelgiant į turinio aktualumą visuomenei. Pranešimų tekstas gali būti redaguojamas, siekiant jį konkretizuoti.