Top Baneris

Sporto klubas RE.FORMATAS: solidu ir funkcionalu

2019 birželio 11 d.
sporto klubas RE.FORMATAS
Leono Garbačausko nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės J. Jasinskio gatvėje šių metų pradžioje duris atvėrė modernus ir stilingas sporto klubas RE.FORMATAS. Interjero architektė Agnė Stanikūnaitė, kurdama šio sporto klubo interjerą, laikėsi industriniam stiliui būdingo natūralumo ir nenudailintos stilistikos.

Industrinio stiliaus interjerą kuria ne tik metalinės konstrukcijos, baldai, bet ir apšvietimas, skirtingos ir suderintos grindų dangos bei panaudotas varis.

Architektė pripažįsta, kad, kartu su erdves gyvenimui, darbui ir poilsiui kuriančia įmone „Darnu Group“ plėtodami sporto klubo koncepciją, kėlė ambicingą tikslą – sukurti ne tik patogią vietą sportuoti, bet ir pristatyti esminį pokytį sporto klubų rinkoje bei įgyvendinti sporto realizmo idėją. Buvo svarbu idėją vienu metu vystyti ir auginti visose veiklos grandyse – tiek kuriant interjerą, tiek buriant prefesionalių trenerių komandą ir pristatant klubą jo lankytojams.

Leono Garbačausko nuotr.

Leono Garbačausko nuotr.

Įmonių grupės „Darnu Group“, investavusios į sporto klubą 1,7 mln. eurų, korporatyvinių reikalų ir rinkodaros direktorė Akvilė Liaudanskienė teigia, kad tarp įmonės vertybių įrašytos drąsa ir inovatyvumas nėra tik gražiai skambantys žodžiai – kuriant kažką naujo visuomet ieškoma dar neužpildytų nišų ir originalaus, drąsaus požiūrio.

Tarp įmonės vertybių įrašytos drąsa ir inovatyvumas nėra tik gražiai skambantys žodžiai – kuriant kažką naujo visuomet ieškoma dar neužpildytų nišų ir originalaus, drąsaus požiūrio.Akvilė LIAUDANSKIENĖ

Anot jos, visame įmonių grupės veiklų kontekste – tiek nekilnojamojo turto vystymo, tiek viešbučių valdymo, tiek sporto veiklos srityse – ieškoma standartus laužančių koncepcijų, kurios dažnai sudėtingiau įgyvendinamos, bet ilgainiui pateisina lūkesčius.

Leono Garbačausko nuotr.

Leono Garbačausko nuotr.

„Noras pirmauti inovatyviomis, drąsiomis ir originaliomis idėjomis kuriant RE.FORMATĄ mus atvedė iki sąžininga sporto filosofija pagrįstos veiklos, iki tol šiai veiklai nebūdingo dėmesio interjerui ir kiekvienai klientų aptarnavimo detalei“, – sako. A. Liaudanskienė.

Interjero architektė A. Stanikūnaitė paaiškino, kad, kurdama patrauklią erdvę sportui ir poilsiui, ji daugiausia dėmesio skyrė įvairioms detalėms. „Jas atrinkau itin atsakingai. Jei lėtai eitume per erdves ir įdėmiai analizuotume, atrodytų, kad detalės nesibaigiančios. Jų sukontroliavimas man buvo labai didelis iššūkis, labai malonu, kad šioje erdvėje žmonės jaučiasi puikiai“, – komentavo A. Stanikūnaitė.

Industrinio stiliaus interjerą, anot jo autorės, kuria ne tik metalinės konstrukcijos, baldai, bet ir apšvietimas, skirtingos ir suderintos grindų dangos bei panaudotas varis. Sprendimas naudoti varį apdailai gimė bežiūrint į Panemunės tilto konstrukciją.

Leono Garbačausko nuotr.

Leono Garbačausko nuotr.

Pasak interjero kūrėjos, klube tamsios spalvos vyrauja neatsitiktinai, jos neatsiejamos nuo užsidegimo, išsiliejimo, kad žmogus, apsilankęs sporto klube, atsiribotų nuo kasdienių rūpesčių. „Manau, tamsios spalvos įneša stiprybės, griežtumo, o kontrastai išgauna balansą, sukuria išskirtinį stilių, neša bendros koncepcijos žinutę, rodo dėmesį klientui“, – pasakojo pašnekovė.

Straipsnis paskelbtas žurnale „SA.lt“ (Statyba ir architektūra) | 2019 gegužė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video