Top Baneris

Sostinės centre – butai su privačiais sodais

2016 gruodžio 1 d.
„YIT Kaustos“ vizual.
„YIT Kaustos“ vizual.
Pasidalykite straipsniu

Statybų bendrovė „YIT Kausta“ kitų metų pavasarį ruošiasi dar vieno nekilnojamojo turto projekto startui: centrinėje Vilniaus dalyje, Raitininkų gatvėje, vietoj Šarūno Marčiulionio viešbučio per maždaug pusantrų metų turėtų iškilti daugiabutis su komercinėmis patalpomis.

„Raitininkų sodu“ pavadintame pastate bus įrengta 210 butų. Planuojama, kad namas turės vidinį kiemą, kuris gyventojams suteiks daugiau privatumo ir saugumo. Viršutiniame pastato aukšte numatyti erdvūs butai su terasomis, iš kurių gyventojams atsivers įspūdingi vaizdai.

Projekto pavadinimą įkvėpusius privačius sodus turės vidinio kiemo pirmųjų aukštų butai, o gatvės pusėje ir prie įvažiavimo į kvartalą numatytos patalpos įvairias paslaugas gyventojams teiksiančioms įmonėms.

„Centrinėje miesto dalyje daugėja nekilnojamojo turto projektų – vis daugiau žmonių renkasi gyvenimą arčiau miesto centro, kur ne tik išvystyta infrastruktūra, bet ir viskas ranka pasiekiama. Rinkdamiesi būstą tokie gyventojai jau akcentuoja ne tik patogumą – jiems svarbu ir privatumas, būsto išskirtinumas bei estetiška aplinka. Todėl kurdami „Raitininkų sodą“ itin didelį dėmesį skyrėme vidinei komplekso erdvei, kurioje bus įkurdintas sodas su poilsio zona bei vaikų žaidimo aikštele“, – sakė „YIT Kausta“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Ieškantieji naujo būsto miesto centre „Raitininkų sode“ turės galimybę rinktis 2–4 kambarių, 38–94 kv. metrų ploto butus bei iki 100 kv. metrų ploto patalpas verslui.

Gyventojų patogumui po namu bus įrengta požeminė automobilių aikštelė bei vietos gyventojams ir svečiams šalia namo, taip pat papildomos automobilių stovėjimo vietos komercinių patalpų darbuotojams ir klientams.

raitininku sodai 2


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video