Top Baneris

Bus parduodamos patalpos Vilniuje, kuriose veikia Kulinarinio paveldo muziejus

2024 gegužės 6 d.
senamiestis
I. Gelūno/BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus miesto savivaldybės administracija gegužės pabaigoje rengs administracinių patalpų sostinės Senamiestyje, Bokšto gatvėje, kuriose įsikūręs Kulinarinio paveldo muziejus, aukcioną.

Gegužės 27 dieną rengiamame aukcione už 1,5 mln. eurų adresu Bokšto g. 9 ketinama pardavinėti 349,18 kv. metrų ploto administracines patalpas, kitus statinius ir 0,04 hektaro ploto sklypą.

Pastate, kuris yra nekilnojamoji kultūros vertybė, įsikūrusios patalpos yra išnuomotos įstaigai „Kulinarinio paveldo muziejus“. 

„Vilniaus miesto savivaldybė nuolat siekia turimą nekilnojamąjį turtą valdyti efektyviau, todėl jei objektas nenaudojamas savivaldybės funkcijoms atlikti, sprendžiama dėl jo pardavimo. Šiuo metu patalpos Bokšto gatvė 9 yra išnuomotos įstaigai „Kultūrinio paveldo muziejus“, kuri dažniausiai vykdo uždaro pobūdžio renginius ir ekskursijas“, – BNS Plius teigė Vilniaus savivaldybės atstovas Gabrielius Grubinskas.

Jo teigimu, pardavus patalpas nuomininkė iki gruodžio 10 dienos jomis galės naudotis dabartinėmis nuomos sąlygomis.

Kaip skelbiama Registrų centro svetainėje www.evarzytyne​s.lt esančiame aukciono skelbime, patalpos Vilniaus Senamiestyje įstaigai „Kulinarinio paveldo muziejus“ yra išnuomotos iki 2034 metų gegužės, arba pareikalavus nuomotojui – ne ilgiau kaip iki įvykusio jų privatizavimo aukciono.

Pirmasis turto pardavimo aukcionas vyks iki gegužės 28 dienos 13.59 val.

Pasak Vilniaus savivaldybės atstovo G. Grubinsko, už objektų pardavimą gautos pajamos patenka į savivaldybės biudžetą ir gali būti panaudotos įvairiems savivaldybės įgyvendinamiems projektams finansuoti.

BNS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video