Top Baneris

„Inreal“ grupė užbaigė „Marių vėtrungių“ projektą Nidoje (1)

2023 balandžio 25 d.
Mariu vetrunges INREAL 001
„Inreal“ grupės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

„Inreal“ grupė užbaigė „Marių vėtrungių“ rekonstrukcijos-konversijos projektą Nidoje (Vėtrungių g. 7, Neringa). 77 arų teritorijoje sukurtas 8 pastatų kompleksas, kuriame įrengti ir parduoti 78 butai ir poilsio apartamentai. Bendras projekto plotas – 4346 kv. m. Investicijos į projektą siekė 9,8 mln. eurų. Tai – dešimtas „Inreal“ grupės išplėtotas projektas Kuršių nerijoje, informuojama pranešime spaudai. 

„Marių vėtrungės“ – pirmas toks konvertuotas poilsio kvartalas Nidoje. Ne vienas–du pastatai, kaip įprasta, bet net aštuoni. Projekto plėtrą užbaigėme nelengvomis sąlygomis, todėl smagu, kad „Inreal“ komandai pavyko suvaldyti augančias sąnaudas ir terminus nekeičiant pasirašytų pardavimo sutarčių kainų ne tik šiame projekte, bet ir šalia plėtojamose „Miško vėtrungėse“, –  sako „Inreal“ grupės vadovas Andrius Anusauskas. Anot jo, nepaisant išaugusių statybų kainų, investicija į nekilnojamąjį turtą tokiose išskirtinėse, augančios vertės vietose kaip Kuršių nerija, yra vienas patikimiausių būdų atsispirti infliacijai.

„Inreal“ grupės nuotr.

„Marių vėtrungių“ kvartale visi būstai parduoti su pilna apdaila. Jų plotai – nuo 24 iki 88 kv. m. Kvartalą puošia architekto Adomo Šablevičiaus ir skulptoriaus Vaidoto Bliūdžiaus sukurtos vėtrungės. Teritorijoje įrengtos poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė, vietos dviračiams ir automobiliams, pagalbinės patalpos. 

„Marių vėtrunges“ suprojektavo įmonė „GAL architektai“, kurių kūrybiniai sumanymai įgyvendinti ankstesniuose „Inreal“ grupės projektuose Neringoje: „Kopų vėtrungės“, „Nidos Rytys“ ir „Labas, Jūra!“.  

Projekto statybų generaliniu rangovu buvo UAB „Binkauskas ir Stašinskas“. 

Konkurse „Už darnią plėtrą 2021“ „Marių vėtrungės“ pripažintos geriausiu Ateities projektu.

Šalia plėtojamą „Miško vėtrungių“ projektą planuojama užbaigti iki 2023 metų rudens.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Ainiai

    2023-04-25, 21:45  

    Gražus projektas. Nidoje reikia daugiau kažko naujo. Galima tai padaryti skoningai .
    Ir nereikia jau taip bijoti šiuolaikinės architektūros formų ir stiliaus pastatų Neringoje . juos irgi galima įgyvendinti skoningai.

Rekomenduojami video