Top Baneris

Surenkami moduliniai namai – „The Sweet Cupcake“‎‎

2021 gegužės 21 d.
moduliniai namai kaina np5
Pasidalykite straipsniu

Tradicinė „The Sweet Cupcake“‎‎ namo forma reprezentuoja vidinės į viršų kylančios jėgos transformuotą kubą. Rezultatas – nostalgiškas simetriškas dvišlaitis stogas, simbolizuojantis tyrumą bei tradicines namų vertybes.

„The Sweet Cupcake“‎‎ yra moderni tradicinio namo su dvišlaičiu stogu interpretacija. Namo dizainas sukuria subtilų balansą tarp tradicinio, romantiško namų jaukumo ir inovatyvių eksterjero sprendimų su itin dideliais langais. Šis konceptas sukurtas žmonėms, mokantiems svajoti ir kasdienybėje matyti daugiau gėrio nei blogio. Net jei už namų sienų likęs pasaulis eina iš proto.

„The Sweet Cupcake“‎‎ namo formos dizainas padės Jums estetiškai pabrėžti savo vertybes: pozityvumą, asmenybės integralumą, gebėjimą svajoti ir įkvėpti kitus bei puoselėti gyvenimo harmoniją.

sweet cupcake moduliniai namai

Gyvenimo saldumas namuose ragaujamas kasdien

„The Sweet Cupcake“‎‎ namo modelis pritaikomas 50m2, 80m2,110m2, 140m2 gyvenamosioms erdvėms. Galima pasirinkti vieno aukšto ir dviejų aukštų (lofto tipo) namo sprendimus. Kaip ir kiti NP5 namai, „The Sweet Cupcake“‎‎ modelio namai gali būti įsigyjami pasirenkant skirtingus apdailos bei įrengimo lygius. Galite įsigyti jau gyvenimui paruoštą namą (netgi su baldais) arba leisti sau neskubėti, ilgiau pasvajoti ir namo interjerą susikurti patiems.

Interjero sprendimai:

sweet cupcake moduliniai namai interjerai 2

Daugiau apie NP5 gaminamus modulinius namus skaitykite – https://www.np5.lt/namai-pardavimuiPARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video