Nuotekų tvarkymo Gelgaudiškyje dilema: ar 29 milijonai litų yra mažiau nei 7 milijonai?

Nuotekų tvarkymo Gelgaudiškyje dilema: ar 29 milijonai litų yra mažiau nei 7 milijonai?

Rajono savivaldybėje yra susiformavusi ydinga praktika Gelgaudiškio vandentvarkos klausimu, nors jam spręsti buvo daugiau nei pakankamai laiko (daugiau kaip dveji metai iki teismų pradžios), tačiau ar savivaldybės administracijos darbuotojai, ar dievai žino kas spręsti šio klausimo nesiėmė. Mano supratimu, tai kompetencijos, kvalifikacijos stokos požymis sprendžiant Gelgaudiškio vandentvarkos klausimą. Juk savivaldybės administracija yra gavusi penkis raštus iš įmonės dėl šio klausimo sprendimo, o atsakymo negavome nė vieno. Tik atsiprašymus. Tad kas tai – administracijai negalioja LR Viešojo administravimo įstatymas ar bent jau elementari kultūra?

Dėl naujų nuotekų valymo įrenginių statybos Gelgaudiškyje Šakių rajono savivaldybės taryba priėmė jau septynis sprendimus tuo pačiu klausimu, tris jų pati panaikino, vieną panaikino teismas, du pakeitė pati taryba, ir visa tai įvyko per dvejus metus. Susidaro pagrįstas įtarimas, kad taryba nežino, ko nori, ir kad sprendimai yra nekvalifikuotai parengiami. Pagaliau – ar savivaldybės taryba yra savarankiška, priimdama sprendimus šiuo klausimu?

Esu tikras, kad būtent pati Šakių rajono savivaldybės taryba, meras ir Aplinkos ministerija visą laiką sąmoningai vilkino bet kokių klausimų, susijusių su nuotekų valymo įrenginiais Gelgaudiškyje, sprendimą. Bendrovė „Antano Rinkevičiaus valymo įrenginiai“ jau penkerius metus inicijavo šio klausimo sprendimą, tačiau mūsų pastangos nuolatos buvo ignoruojamos. Tai ką mums liko daryti?

Sunkmetis yra padarinys, kurį lėmė neracionalūs sprendimai ir jų toleravimas, todėl kreipiuosi į jus prašydamas ne tik klausyti, bet ir išgirsti.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Susiję straipsniai
Susiję straipsniai