Top Baneris

Modernios balkonų ir terasų užbaigimo sistemos

2016 birželio 1 d.
RENOPLAST nuotr.
RENOPLAST nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Tinkamo terasos projekto parengimas ir jo įgyvendinimas nuo seno kelia nemažų sunkumų. Didžiulę rangovo patirtį turinti įmonė RENOPLAST sukūrė ir gamina kompleksiškas terasų ir balkonų užbaigimo sistemas. Modernios RENOPLAST terasų ir balkonų užbaigimo sistemos teikia išskirtines terasų ir balkonų grindų įrengimo galimybes bei užtikrina estetišką ir funkcionalų kraštų užbaigimą.

RENOPLAST siūlo balkonų ir terasų kraštų apdailos profilius balkonams ir terasoms su keraminių plytelių danga (profiliai K30, K40, K50), akmens masės arba betono plytelių danga (profiliai K60, K62, K70, K72), PVC danga (profilis K12), plonasluoksne epoksidine danga (profilis K10) ir su vadinamąja „akmeninio kilimo“ – drenažine epoksidine danga (profilis K20).

RENOPLAST profiliai taikomi balkonų ir terasų sistemose, įrengiamose naudojant sandarinimo mišinius, bitumo lakštus, PVC membranas ar bitumines mases. Aukštos kokybės poliesterio dangos apsaugo profilius nuo koroziją keliančios cementinių mišinių terpės poveikio.

2014 metais visiems įmonės RENOPLAST gaminamiems profiliams buvo suteiktas techninis liudijimas ITB Nr. AT-15-9296/2014. Techninio liudijimo gavimas tik patvirtino aukštą RENOPLAST profilių kokybę ir jų naudingumą įrengiant balkonus ir terasas.

Specializuodamasi terasų ir balkonų įrengimo srityje, RENOPLAST taip pat gamina drenažines membranas. Drenažinės membranos T50, T60 ir D1 naudojamos įrengti terasoms: efektyviai pašalina drėgmę iš grindų sluoksnio, sumažina įtampą tarp grindų ir pagrindo, leidžia sumažinti dangos storį ir sumažina terminių terasų dangos pažeidimų tikimybę. Drenažines membranas taip pat rekomenduojama naudoti ant vadinamųjų „kritinių paviršių“.

RENOPLAST aliuminių profilių sistemų privalumai ir pagrindinės savybės:

• kraštų zonos sandarumas
• estetiškas vaizdas
• greitas ir paprastas montavimas
• galimybė užsakyti lanko ir nestandartinių kampų profilius
• puikus antikorozinis atsparumas
• ilgalaikio naudojimo be papildomų pataisymų garantija.

Įmonė RENOPLAST vienintelė Lenkijoje siūlo architektų studijoms „Graphisoft Archicad“ bibliotekas ir tuo pačiu suteikia neribotas detalaus balkonų ir terasų elementų projektavimo galimybes.

Įmonė RENOPLAST taip pat teikia profesionalią techninę pagalbą. Patyrę techniniai patarėjai bendradarbiauja su architektais, statybų priežiūros institucijomis bei nekilnojamojo turto administratoriais, padėdami pasirinkti tinkamiausius sprendimus.

Tinklalapyje www.renoplast.pl yra techninių konsultacijų zona, klientams pateikiami profilių taikymo pavyzdžiai ir mokomieji filmai.

Įmonės RENOPLAST atstovas Lietuvoje – bendovė UAB „Euremsta“ (E. Šimkūnaitės g. 9, Vilnius).

Techninis konsultantas: Linas Gelžinis, tel. +370 684 16 162.

www.euremsta.lt

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video