Naujesni ir dar efektyvesni balkonų elementai šalčio tiltų nutraukimui

Mosas 2021 vasario 15 d.
Untitled 1

Vietose, kur atsiranda šiluminiai tiltai, labai sumažėja pertvarų paviršiaus temperatūra, dėl ko gali kondensuotis vandens garai ir padidėti energijos sąnaudos, reikalingos patalpai šildyti. Kai šalto paviršiaus temperatūra nukrenta žemiau rasos taško, susidaro vandens garų kondensatas, o tai gali paskatinti nepalankaus mikroklimato vystymąsi patalpoje.

„Thermotec“ jungtys

„Thermotec“ jungtys yra universalus ir paprastas sprendimas, užtikrinantis saugų balkono plokštės sujungimą su pastato konstrukcija. Pakeitus visą gelžbetonio skerspjūvį jungtimi, susidedančia iš izoliacijos, pagamintos iš putplasčio ir nerūdijančio plieno elementų, kuriems būdingas daug mažesnis šilumos laidumas nei paprastam plienui, šilumos srautas ties balkono plokštės sujungimu su perdanga yra sumažintas.

Extrea balkonu jungtys Mosas1
 • Mažiausias šilumos laidumo koeficientas λ = 0,020 W / m · K
 • Didžiausias atsparumas ugniai REI 240

Šiluminiai tiltai yra pastato dalis, kuriose vienodą šiluminę varžą žymiai sumažina:

 • – visiškas ar dalinis pastato atitvaro suskaidymas pagal medžiagas, turinčias kitokį šilumos laidumo koeficientą;
 • – medžiagos sluoksnių storių keitimas;
 • – vidinių ir išorinių pertvarų paviršiaus skirtumas.

„Thermotec“ elementų atsparumas ugniai

Remiantis pastatų tyrimų instituto priešgaisrinių tyrimų laboratorijoje („Laboratorium Badań Ogniowych Instytutu Techniki Budowlanej“) atliktais bandymais, „Thermotec“ armatūros jungtys su šilumos izoliacija yra skirtingų variantų:

Extrea balkonu jungtys Mosas2

Patvirtinta kokybė

„Thermotec“ balkonų jungtys turi Nacionalinį techninį įvertinimą, išduotą Statybos tyrimų instituto. Jų kokybę patvirtina Varšuvos pastatų tyrimų instituto išduota eksploatacinių savybių deklaracija ir gamyklos gamybos kontrolės sertifikatas. Atliekant „Thermotec“ tvirtinimo elementų bandymus „pastatų konstrukcijų ir geotechnikos katedra“, nustatyta irties jėga buvo dvigubai didesnė nei apskaičiuotos.

Izoliacija

„Thermotec“ tvirtinimo elementai yra geriausių šiuolaikinės konstrukcijos sprendimų sintezė. Izoliacinės „Thermotec“ savybės yra mūsų gaminio pagrindas, t. y pagrindinis „Thermotec“ naudojamų putplasčio privalumas yra šilumos laidumo koeficientas λ = 0,020 W / m · K, kurio deka galime pasiekti tinkamą izoliacijos storį.

Kiti privalumai:

 • U vertė atitinka aukščiausius reikalavimus;
 • Aplinkai draugiška medžiaga;
 • Leidžia efektyviai sumažinti šilumos nuostolius;
 • Patvari izoliacija;
 • Leidžia sutaupyti iki 50% šildymo išlaidų;
 • Puikus sprendimas naujiems pastatams.
Extrea balkonu jungtys Mosas3
Extrea balkonu jungtys Mosas4

Mosas UAB atlieka statinius skaičiavimus ir parenka tinkamus elemementus. Daugiau informacijos apie gaminį galite rasti čia: Balkonų jungtys EXTREA.

Susisiekime tel.: +370 653 75525 arba el.paštu: info@mosas.lt

image001

PARTNERIO TURINYS

Komentarai