Top Baneris

DESMOPOL: patikima balkonų hidroizoliacinė danga

2016 birželio 2 d.
mosas.lt nuotr.
mosas.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

DESMOPOL – tai vienakomponentė poliuretaninė vandeniui nepralaidi medžiaga, kurią naudojant išgaunamas vientisas (besiūlis), itin elastingas (± 600% ~ ± 750%) ir ilgaamžis 2 mm storio dangos sluoksnis. DESMOPOL puikiai sukimba su visų rūšių paviršiais – betonu, metalu, keramika ir pan., todėl su šia tepama danga galima nuo klimato išbandymų ir ultravioletinių spindulių apsaugoti tiek naujos statybos, tiek senus balkonus ir terasas. Įsirengti DESMOPOL dangai nereikia samdyti brangiai apmokamų specialistų – šį darbą kiekvienas gali atlikti ir pats.

Sprendimai naujai įrengiamiems balkonams/terasoms:

Apdaila – plytelės

mosas_apdaila_plytelesDESMOPOL hidroizoliacija įrengiama ant išlyginamojo betono sluoksnio prieš klijuojant plyteles. Betonas prieš tepant DESMOPOL privalo būti nugruntuotas. Kad būtų užtikrintas geras plytelių klijų sukibimas su danga, naudojamas kvarcinis smėlis, kuriuo apibarstomas ką tik padengtas antrasis hidroizoliacinis sluoksnis. Išdžiūvus dangai, nesukibęs smėlio perteklius pašalinamas (nuvalomas/susiurbiamas), ir klijuojamos plytelės.

Įgyvendintas projektas: www.mosas.lt

linija

Apdaila – kvarcinis kilimas

mosas_apdaila_kvarcinis_kilimasDESMOPOL hidroizoliacija įrengiama ant išlyginamojo betono sluoksnio, kuris prieš tai nugruntuojamas. Dangai išdžiūvus, iš spalvotų arba natūralių kvarco akmenukų išliejamos besiūlės grindys. Balkonuose ar terasose įrengti kvarciniai kilimai yra laidūs vandenui, tad lietaus vanduo nuvedamas į latakus ar įlajas ne kilimo paviršiumi, o per po juo esančią hidroizoliaciją. Tokios grindys per lietų mažiau taškosi, jų paviršiuje nesusidaro balos.

Įgyvendintas projektas: www.mosas.lt

linija

Apdaila – terasinės lentos

mosas_apdaila_terasines_lentosDESMOPOL hidroizoliacija puikiai tinka įrengiant grindų apdailą iš terasinių medinių ar biokompozito lentų. Hidroizoliacija labai atspari trinčiai, todėl lentos įrengiamos tiesiai ant jos. Vienintelis skirtumas nuo anksčiau minėtų sprendimų yra tas, kad DESMOPOL hidroizoliacija privalo būti padengta alifatiniais dažais, kurie suteikia hidroizoliacijai apsaugą nuo ultravioletinių spindulių (UV). Taip apdorota danga ilgainiui nepraras savo techninių savybių.

linija

Apdaila – hidroizoliacija kaip galutinė danga

mosas_apdaila_hidroizoliacijaDESMOPOL medžiaga pasižymi dideliu atsparumu trinčiai, todėl puikiai tinka naudoti kaip galutinė danga. Hidroizoliaciją reikia tepti ant nugruntuoto betoninio paviršiaus, o išdžiūvus padengti alifatiniais dažais, taip apsaugant nuo UV spindulių poveikio. Norint neslidaus paviršiaus, į dažus įmaišoma plastiko granulių arba smulkios frakcijos kvarcinio smėlio. DESMOPOL spalvą galima rinktis pagal RAL spalvų paletę.

Įgyvendintas projektas: www.mosas.lt

linija

Sprendimai balkonų/terasų remontui:

Esama apdaila – plytelės, bitumas

mosas_plytelesSu DESMOPOL danga galima hidroizoliuoti jau įrengtą bitumo ar plytelių dangą turinčią terasą/stogą nieko neardant ir neremontuojant jų iš pagrindų. Ši hidroizoliacija puikiai sukimba su įvairiais paviršiais, todėl naudojama tiesiai ant senųjų dangų (plytelių, bitumo ir kt.), prieš tai jas nugruntavus specialiais gruntais. Kadangi tokiu būdu įrengta hidroizoliacija bus naudojama kaip galutinė, eksploatuojama danga, ją būtina apsaugoti nuo UV spindulių padengiant alifatiniais dažais. Norėdami turėti neslidų paviršių, į dažus įmaišome plastiko granulių. DESMOPOL spalvą galima rinktis pagal RAL spalvų paletę.

KAI SENOJI DANGA – PLYTELĖS

mosas_plyteles_1

KAI SENOJI DANGA – BITUMAS

mosas_plyteles_2

linija

 RĖMĖJO TURINYS 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video