Top Baneris

Balkonai, terasos – be rūpesčių

2020 birželio 4 d.
balconies 1031241 1920
Pixabay.com nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Balkonai ir terasos virš patalpų yra labai svarbūs architektūriniai sprendimai pastatų išvaizdai, suteikiantys malonių emocijų jų savininkams. Čia gali būti įrengtos poilsio ar kitos paskirties zonos. Tam, kad šios emocijos būtų geros ilgus eksploatacijos metus, jie turi būti tinkamai įrengti.

Dažnai pastatų statytojai įrengdami balkonus ir terasas jiems neskiria pakankamai dėmesio ar naudoja netinkamas medžiagas, todėl atšoka plytelės, drėgmė pradeda skverbtis į pastatų vidų, atsiranda pelėsis pastato viduje, irsta fasadų apdaila.

Mes turime sprendimų, kaip gerai įrengti balkonų ir terasų apdailą ir neturėti problemų juos eksploatuojant. Labai svarbu, kad darbai būtų atliekami tinkamu laiku pastato statymo metu. Balkonas ar terasa turėtų būti įrengiami iki pastato šiltinimo ar kitos fasado apdailos.

Pradėti reikėtų nuo horizontalių paviršių nuolydžių formavimo. Rekomenduojame 2 proc. nuolydžius, jų formavimui, priklausomai, kokiu storiu bus įrengiamas lyginamasis sluoksnis, parenkame remontinius mišinius. Kitas žingsnis turėtų būti hidroizoliacijos įrengimas. Rekomenduojame naudoti vieną iš kelių cementinių, elastingų, dviejų komponentų AQUAFIN hidroizoliacijų. Įrengiant hidroizoliaciją, labai svarbu teisingai sutvarkyti kampus tarp sienos ir grindų plokštumos, apie vandens subėgimo trapus, lietvamzdžius, turėklus ir kitas įdėtines detales, kurios šiuo momentu jau turi būti sumontuotos. Hidroizoliaciją tepant dviem sluoksniais apie visas įdėtines detales, kampuose tarp sluoksnių įklijuojama speciali tvirtinamoji juosta „ASO-Dichtband 2000“. Jei numatyta šiltinti pastatų fasadus, tai turėtų būti atliekama, kai jau įrengta hidroizoliacija.

Tolesnis etapas – plytelių klijavimas ar kitos apdailos įrengimas. Plytelių klijavimui, priklausomai nuo jų tipo – ar tai keraminės, akmens masės ar natūralaus akmens ir formato, parenkame elastingus vieno ar dviejų komponentų S1 ar S2 klasės klijus, taip pat siūlių glaistus ir silikonines mastikas.

Galime užtikrinti, kad, naudojant mūsų Vokietijos kompanijos „SCHOMBURG GmbH & Co KG“ gaminamus produktus ir teisingai atlikus darbus, balkonai ir terasos Jums teiks tik teigiamas emocijas.

schomburg logo

RĖMĖJO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video