Top Baneris

Vilniečiai kviečiami į atnaujintas krepšinio aikšteles

2016 gegužės 24 d.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Sauliaus Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės daugiabučių kiemuose ir prie ugdymo įstaigų pradėtos tvarkyti sporto aikštelės. Šiuo metu renovuotos 9 aikštelės. Žadama, kad po mėnesio tokių bus 18.

„Vasarą vaikams Vilniuje ypač reikia erdvių prasmingai ir aktyviai veiklai. Pradėjome atnaujinti sporto aikšteles prie daugiabučių namų ir mokyklų, kad sportuoti visiems čia būtų saugiau ir maloniau. Jau greitai atgaivinsime beveik dvi dešimtis tokių aikštelių ir kviečiame miesto bendruomenes aktyviai jomis naudotis“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Šiuo metu jau suremontuotos krepšinio aikštelės prie Žemynos ir A. Vienuolio progimnazijų, Radvilų ir Karoliniškių gimnazijų ir Spindulio pagrindinės mokyklos. Nauja danga ištiesta ir krepšinio aikštelėse prie daugiabučių Taikos g. 44, Architektų g. 76, Ukmergės g. 206 ir Dūkštų g. 18.

Birželio pabaigoje vilniečiai galės naudotis atnaujintomis aikštelėmis prie Sietuvos progimnazijos, Ž. Augusto pagrindinės mokyklos, Dvarčionių pradinės mokyklos. Renovuotos aikštelės bus ir prie Architektų g. 110 esančių daugiabučių, bus atnaujinta aikštelė prie Valakampių I paplūdimio, krepšinio aikštynas Geležinio vilko g. 99, Jonažolių g. Bukčių seniūnijoje, o Žirmūnų g. 100 bus renovuota ir krepšinio, ir tinklinio aikštelės.

Pirmieji krepšinio aikštelių dangos atnaujinimo darbai prasidėjo Taikos gatvėje prie 44–48 daugiabučių esančiose dvejose krepšinio aikštelėse. Jose buvo atnaujinta duobėta, aptrupėjusi danga, aikštelių pakraščiai sustiprinti grunto ir skaldos mišiniu bei pažymėtos krepšinio aikštės linijos.

Daugiabučių namų kiemuose ir viešosiose erdvėse esančios krepšinio aikštelės buvo pasirinktos atsižvelgiant į dangos būklę, poreikį, sportuojančių vaikų skaičių pamokų ir laisvalaikiu metu. Kitais metais planuojama atnaujinti ir daugiau sostinės sporto aikštelių bei pritaikyti jas sportuojantiems miestiečiams.

Šįmet Vilniaus miesto savivaldybė aikštelių prie mokyklų ir viešose erdvėse dangos atnaujinimui skyrė 200 tūkst. eurų.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video