Top Baneris

Viešųjų paslaugų funkcijas perima LAKD

2018 sausio 24 d.
„Kelių priežiūra“
VĮ „Kelių priežiūra“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

VĮ „Kelių priežiūra“ funkcijos, susijusios su viešosiomis paslaugomis, kaip valstybinių kelių savininkei pereina Lietuvos automobilių kelių direkcijai (LAKD). Šiuo procesu siekiama efektyvaus valdymo modelio – viešosios paslaugos bus vykdomos ir valdomos centralizuotai.

„Siekiant valstybės įmones valdyti efektyviau, tęsiami reorganizacijos procesai. Esame įpareigoti ir tikslingai siekiame įgyvendinti Susisiekimo ministerijos keliamus lūkesčius: vienas iš jų – veiklos efektyvumo didinimas. 2017 metais per 10 mėnesių mūsų įmonės padaliniai atliko virš 12 tūkst. įvairių derinimų ir sąlygų išdavimų. Perdavę šias funkcijas LAKD, galėsime resursus skirti tiesioginei veiklai – kelių priežiūrai – ir gerinti atliekamų darbų kokybę, efektyvinti įmonės valdymą. Viešąsias paslaugas, susijusias su valstybės kelių priežiūra, LAKD vykdys centralizuotai“, – tikina VĮ „Kelių priežiūra“ vadovas Darius Aleknavičius.

LAKD organizuoja ir koordinuoja valstybės reikšmės kelių atkūrimą, priežiūrą bei plėtrą. Pagal sutartį su LAKD VĮ „Kelių priežiūra“ atlieka kelių priežiūros darbus. Nuo 2018 m. sausio 1 d. LAKD tampa atsakinga už anksčiau vykdytas VĮ „Kelių priežiūros“ funkcijas, t. y. už sutartis dėl inžinerinių komunikacijų klojimo ir iškėlimo prižiūrimuose valstybinės reikšmės keliuose, eismo ribojimo leidimus ir kontrolę vykdyti darbus prižiūrimų valstybinės reikšmės kelių juostoje, švietėjiškos veiklos organizavimą ir kt. Galutinai visos funkcijos pereis iki 2018 m birželio 30 d.

Detalesnė informacija www.keliuprieziura.lt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video