Top Baneris

Vienas didžiausių akmens gaminių tiekėjų Lietuvoje žengia į Vakarų Lietuvą

2024 gegužės 3 d.
Ponas Akmuo Verbickas
„Ponas Akmuo“ nuotraukos
Pasidalykite straipsniu

Vienas didžiausių dekoratyvinės skaldos ir akmens gaminių tiekėjų Lietuvoje „Ponas Akmuo“ įžengia į Klaipėdos rinką, atidarydamas naują lauko prekybos aikštelę strategiškai svarbioje miesto vietoje – Liepų g. 87 O. Prekės ženklas „Ponas Akmuo“, pasak jo vadovo Mindaugo Verbicko, auga kasmet nuo pat 2019 metų, pastaraisiais metais plėtra siekia apie 40 proc. Šiuo metu „Ponas Akmuo“ turi prekybos vietas Vilniuje, Kaune, Pakruojo rajone Klovainiuose, Šiauliuose bei Panevėžyje. „Jau keletą metų dairėmės aikštelės Vakarų Lietuvoje, procesas šiek tiek užtruko, tačiau dabar esame realizavę savo ilgalaikį strateginį planą“, – teigia M. Verbickas. 

Patogi lokacija

„Ponas Akmuo“ vadovas akcentuoja, kad plėtra į Vakarų Lietuvą buvo būtina norint sumažinti produkcijos kaštus šio regiono klientams: „Akmuo – sunki medžiaga, produkcijos vežimo iš Kauno kaštai dideli, todėl ir atsirado poreikis prekybos aikštelei pačioje Klaipėdoje.“

Naujoji prekybos vieta pasirinkta dėl patogios logistikos – ji lengvai pasiekiama tiek miesto, tiek aplinkinių rajonų gyventojams. Įsigyti akmens produktų čia bus patogu ir statybos įmonėms, ir privatiems asmenims. Parduotuvė yra arti pagrindinių susisiekimo mazgų, lengvai pasiekiama iš centrinių miesto arterijų. „Ponas Akmuo“ taip pat pristato savo produkciją klientui į statybos vietą, sodybą ar kiemą.

Akmens gaminių asortimento įvairovė

Nauja „Pono Akmens“ parduotuvė pristato platų aukštos kokybės akmens gaminių asortimentą. Šis naujas filialas, atsižvelgdamas į regiono klientų poreikius, siūlys iki 80 proc. įmonės asortimento, jau žinomo dėl savo kokybės ir ekologiškumo.

Ponas Akmuo

Čia „Ponas Akmuo“ siūlys platų fasuotų produktų pasirinkimą. Pirkėjai galės įsigyti įvairių spalvų dekoratyvinių akmenų, kuriuos galima derinti prie aplinkos detalių. Kiemams, keliams kloti siūlomos natūralaus akmens trinkelės, kurių plati spalvinė gama leidžia atnaujinti eksterjerą suteikiant originalumo ir autentiškumo. Skeltų trinkelių paviršius neslidus, šiurkštus, patogus vaikščioti. Kiemams, pėsčiųjų zonoms naudojamos natūralaus akmens grindinio plokštės patvarios, ilgaamžės, įvairių dydžių, spalvų bei formų. Taip pat įmonė siūlo bortus, trinkeles, plokštes, pakopas, blokus ir kitus produktus, skirtus lauko darbams, aplinkos ar kapavietėms tvarkyti, statyboms.

Ponas Akmuo2

Akmens gaminiai patrauklūs tuo, kad yra ilgaamžiai, patvarūs, nereikalauja didelės priežiūros, jų nereikia specialiai saugoti, tausoti. Jie tarnauja ilgai ir atlaiko kintančias oro sąlygas.

Siūlomos akmens gaminių panaudojimo idėjos

Naujoje parduotuvėje siūlomi akmens gaminiai yra ne tik estetiški, bet ir funkcionalūs bei universalūs. Jie puikiai tinka gėlynams, takeliams, keliams, iš jų galima pasigaminti fontanus, krioklius, japoniško sodo elementus. Derinant akmenį ir apželdinimo idėjas galima sukurti patrauklią kiemo erdvę. Taigi asortimentas suteikia klientams galimybę realizuoti įvairiausias idėjas – nuo namų fasadų atnaujinimo iki unikalių sodybų apdailos elementų.

Ponas Akmuo3

„Ponas Akmuo“ pristato ne tik produktus, bet ir siūlo idėjų, kaip juos panaudoti. Įmonė bendradarbiauja su dizaineriais bei architektais siekdama supažindinti klientus su naujausiomis išorės ir vidaus erdvių puošybos tendencijomis. Internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose klientai gali susipažinti su įdomiais projektais, pavyzdžiais, kaip akmens gaminiai pritaikomi šiuolaikinėse miesto ir kaimo erdvėse.

Siūlydama išsamų vaizdo turinį apie produktų pritaikymą, įmonė padeda klientams vizualizuoti galutinį vaizdą. Ši interaktyvi medžiaga tiek statybų specialistams, tiek namų savininkams suteikia aiškumo, kaip produktus galima panaudoti ir derinti įvairiose aplinkose.

akmens gaminiai

Dėmesys ekologijai

„Ponas Akmuo“ į savo veiklą įtraukia ir tvarumo principus. M. Verbickas kaip didžiausią akmens gamybos pranašumą akcentuoja atliekų nebuvimą. Panaudojama visa žaliava – pirmiausia iš bloko pjaustomos stambios plokštės, vėliau plytelės, trinkelės, o likučiai panaudojami skaldai. Taip sumažinamas ne tik atliekų kiekis sąvartyne, bet ir gamybos išlaidos, o tai leidžia „Ponui Akmeniui“ siūlyti konkurencingas kainas savo klientams.

Transporto sektoriuje „Ponas Akmuo“ išsiskiria pastangomis mažinti anglies dioksido išmetimą. Kadangi Lietuvoje neturime daug stambių uolienų, daug stambiagabaritės produkcijos importuojama iš aplinkinių valstybių, taip pat iš Ukrainos, Portugalijos, Kinijos.

Pasak „Ponas Akmuo“ vadovo, visada ieškoma optimalių logistinių sprendimų – iš Kinijos ar Portugalijos akmuo plukdomas jūriniais konteineriais. Lietuvoje iki Kauno transportuojamas baržomis. Tai ne tik efektyvus būdas pasiekti logistinius tikslus, bet ir aplinkai palankus sprendimas, kuris mažina transporto sukeltą spaudimą Lietuvos keliams ir aplinkai.

granito gaminiai

Atsakinga ir įvairiapusiška įmonės veikla

„Milsa“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Ponas Akmuo“, dolomito ir granito skaldą gaminą ir tiekia jau daugiau kaip 60 metų, o mažmeninę prekybą dekoratyviniu akmeniu ir akmens gaminiais vykdo daugiau kaip 20 metų. Pasak M. Verbicko, „Ponas Akmuo“ pradėjo plėtrą nuo aikštelių Vilniuje ir Kaune, tada prisijungė Klovainių aikštelė, o vėliau ieškota galimybių veikti Šiauliuose ir Panevėžyje. Įmonės vadovas džiaugiasi, kad dabar, turėdamas prekybos vietą ir Klaipėdoje, „Ponas Akmuo“ tampa lyderiaujančiu rinkos žaidėju visoje Lietuvoje. Įmonės planuose, pasak vadovo, eksporto galimybės. Šiuo metu žvalgomasi į Latvijos rinką. 

„Ponas Akmuo“ yra įgyvendinęs daug projektų, pradedant privačiais būstais ir baigiant didelės apimties viešosiomis erdvėmis. Įmonės medžiagos naudotos Kernavės gatvės rekonstrukcijai bei Paupio kvartalui Vilniuje, Kauno senamiesčio arterijos Vilniaus gatvės remontui, Lentvario geležinkelio pervažos, Paparčių viaduko Vievyje, Elektrėnų rekreacinės erdvės, Ąžuolyno parko Kaune, Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios ir jos prieigų, Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros prieigų, rekonstrukcijai.

„Ponas Akmuo“ tiekia akmenį įvairiems objektams visoje Lietuvoje. Galima paminėti Vėžaičių dvaro parką Klaipėdos rajone, turgaus aikštę Šilutėje, Raudonės pilį Jurbarko rajone, Sedulinos alėją Visagine, Raseinių kultūros centrą, Kamariškių dvarą Zarasų rajone, Šlaito gatvės laiptus Jonavoje, Žvejų gatvę Klaipėdos senamiestyje ir kitus.

Ponas Akmuo Paupys

Pasak prekės ženklo vadovo M. Verbicko, „Ponas Akmuo“ savo veikloje vadovaujasi svarbiausiomis įmonių grupės „Milsa“ vertybėmis: „Mums svarbu kokybė, komandinis darbas, bendradarbiavimas su partneriais ir klientais, patikimumas bei atsakomybė ir, be abejo, tobulėjimas.“ 

Kviečiame apsilankyti naujojoje „Ponas Akmuo“ aikštelėje Klaipėdoje, adresu Liepų g. 87 O. Ir taip pat:

  • Vilniuje, adresu Granito g. 5
  • Kaune, adresu Elektrėnų g. 16
  • Klovainiuose, adresu Gamyklos g. 2 Beržinių k.
  • Šiauliuose, adresu Ragainės g. 71
  • Panevėžyje, adresu Tiekimo g. 13

Daugiau informacijos rasite www.ponasakmuo.lt


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video