Top Baneris

VGTU informacija – interaktyviame naujienų portale

2015 balandžio 14 d.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pristatė naują informacijos platformą – interaktyvų naujienų portalą, kuris tęsia ilgametes VGTU laikraščio „Inžinerija“ tradicijas ir skelbia ne tik šviežiausią informaciją apie universiteto įvykius ar renginius, bet ir parodo akimirkas iš studentų ir mokslininkų gyvenimo, supažindina su VGTU asmenybėmis ir su ekspertų nuomone apie aktualiausius pasaulio ir Lietuvos įvykius ar reiškinius bei siūlo naujų idėjų savo laisvalaikiui.

Visa informacija portale sudėliota į septynias rubrikas, tad labiausiai dominančius dalykus galima rasti greičiau ir patogiau. Pagrindinės rubrikos – „Universiteto pulsas“, „Studijų metas“, „Mokslo žinios“ ir „Tarptautiniai vandenys“ – atspindi tai, kuo gyvena universitetas kiekvieną dieną, o rubrikos „Asmenybės“, „Ekspertų komentarai“ ir „Laisvalaikis“ siūlo išsamius analitinius straipsnius, nuomones, interviu su VGTU dėstytojais, studentais, absolventais ir dar daugiau įdomių dalykų.

Informacija portale skirta ne tik universiteto bendruomenės nariams, bet ir nesusijusiems su universitetu žmonėms, besidomintiems aukštojo mokslo situacija ar Lietuvos studentų bei mokslininkų pasiekimais.

Į naujienų portalo kūrimą lengvai gali įsitraukti kiekvienas norintis – čia sudaryta galimybė redakcijos atstovams pranešti rūpimas naujienas vieno mygtuko paspaudimu.

Parengta pagal naujienos.vgtu.lt informaciją.

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video