Top Baneris

VDA Klaipėdos fakultete – nauja studijų programa

2016 gegužės 24 d.
vda.lt nuotr.
vda.lt nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vilniaus dailės akademijos (VDA) Klaipėdos fakultete rudenį startuos nauja penkerių metų trukmės studijų programa – Urbanistinė architektūra, pakeisianti iki šiol fakultete vykdytą architektūros bakalauro programą. Naujoji programa, anot aukštosios mokyklos atstovų, skirsis nuo kitų šiuo metu Lietuvoje vykdomų architektūros studijų programų.

Programos paskirtis – parengti architektą–urbanistą – specialistą, gebantį dirbti ne tik pastatų, bet ir urbanistinių kompleksų projektavimo srityse. Studijų metu vyks jungtinės praktikos, bendri projektai su VDA ir kitų šalies bei užsienio universitetų architektūros studentais, kita bendra veikla.

Baigusiems studijas bus suteiktas menų (architektūros) magistro kvalifikacinis laipsnis.

Absolventai turės teisę tęsti studijas kitose magistrantūros studijų programose, taip pat galės dirbti projektavimo ir statybos bei nekilnojamo turto įmonėse, valstybės ir savivaldybės institucijose; rengti pastatų, urbanistinių kompleksų ir landšafto architektūros projektus; rengti bendruosius, detaliuosius ir specialiuosius planus; kurti savarankišką architektūrinio ir urbanistinio projektavimo verslą.

Po studijų įgiję projektavimo patirties architektų biuruose, absolventai turi teisę įstatymo numatyta tvarka tapti atestuotais architektais, galinčiais savarankiškai teikti architektūros paslaugas visoje Europos Sąjungoje. Įstojusiems į Architektūros bakalauro programą iki 2016 metų studijų planas nesikeis.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video