Top Baneris

Valstybės dieną Kaune – nemokamos ekskursijos

2017 liepos 5 d.
Pasidalykite straipsniu

Praėjusiais metais skambiai debiutavęs vienos dienos ekskursijų festivalis L6 grįžta Valstybės dieną – Liepos 6-ąją. Tądien nuo 10 val. iki 16 val. festivalio paviljonas įsikurs Laisvės alėjoje, ties Įgulos bažnyčia (Soboru). Kauniečiams ir miesto svečiams bus pasiūlyta bent dešimt skirtingų nemokamų ekskursijų, kurios prasidės ir vyks visomis kryptimis pėsčiomis nuo paviljono.

Vytauto Didžiojo universitetas priims svečius į šiuolaikinę ekskursiją po Mokslo ir studijų centrą Putvinskio gatvėje. Taip pat bendradarbiaujant su universitetu bus pristatyta diplomatinio Kauno ekskursija, kurioje bus aplankytas Rektorato pastatas. Jo istorinė reikšmė atskleis Pirmosios Respublikos idėją ir tąsą.

Ekskursijų festivalis – tai tradicija tampanti aktyvių kauniečių iniciatyva. L6 kviečia visuomeniškai visą dieną minėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną bei pažinti patį Kauną plačiau ir giliau.

Populiarumo nestokojantis „Ekskursas“ pasiūlys išbandytas ir subalansuotas, tik 40 min. trukmės trumpąsias ekskursijas. Tai galimybė papildyti švenčių minėjimo tradiciją ir realiai priartėti prie valstybingumo idėjos susipažįstant su unikaliu miesto paveldu. Ekskursas kalba istorijos, meno, architektūros ir paveldo temomis bei apie ryškiausias asmenybes Kaune. „Atrask, nustebk ir pažink“ – Ekskurso komanda kviečia skirti daugiau dėmesio mus supančios fizinės aplinkos kokybei.

Šiemet ir miesto svečiai galės nemokamai susipažinti su Kauno tarpukario architektūra ar Kaune gyvenusiais art deco dizaino kūrėjais. Dalis teminių ekskursijų vyks anglų ir lenkų kalbomis: užsieniečius ekskursijoms registruoti padės Kauno turizmo informacijos centras.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video