Top Baneris

Urbanistinis forumas laukia dalyvių

2014 lapkričio 18 d.
Pasidalykite straipsniu

Norintieji dalyvauti VIII urbanistiniame forume turėtų iki lapkričio 24 dienos užsiregistruoti šiuo adresu:http://www.rumai.lt/Paslaugos/Renginiai/VIII-LIETUVOS-URBANISTINIS-FORUMAS-Kompleksinis-miestu-modernizavimas.

Forumas vyks lapkričio 27 d. Šiauliuose – Šiaulių arenos (J. Jablonskio g. 16) konferencijų salėje (IV a.). Į jį kviečiami su architektūra ir urbanistika susijusių valstybės ir savivaldybių institucijų tarnautojai, architektai, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto ir statybos specialistai, projektuotojai, mokslo ir verslo atstovai. Forumą organizuoja Aplinkos ministerija kartu su Šiaulių miesto savivaldybe, Šiaulių universitetu ir kitais partneriais.

Pagrindinė šiemetinio urbanistinio forumo tema – kompleksinis šalies miestų modernizavimas. Bus aptartos miestų atgaivinimo problemos, pradedant teritorijų konversijomis ir baigiant naujų miesto urbanistinių struktūrų sukūrimu pagal darnios plėtros principus, būdai ir galimybės šioms problemoms spręsti. Taip pat numatyta aptarti kompleksinę miesto rajonų modernizaciją, diskutuoti apie kompaktišką plėtrą, iš pirmų lūpų sužinoti apie Švedijos ir Olandijos patirtį ir t. t.

Per forumą bus pristatyta Šiaulių miesto plėtros vizija. Ją aptars į kūrybines dirbtuves susibūrę forumo dalyviai. Jie apsilankys Ch. Frenkelio fabriko teritorijoje ir diskutuos apie problemas, susijusias su šios teritorijos konversija, bei siūlys savo sprendimus.

Taip pat bus atidaryta verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2014“, vyks dvi konferencijos. Konferenciją „Regionų ir miestų plėtra – galimybės verslui“ surengs Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, o Ernesto Galvanausko tarptautinę mokslinę konferenciją „Regiono konkurencingumo kaitos tendencijos“ – Šiaulių universitetas.

 

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video