Top Baneris

Rytdienos inžineriniai sprendiniai – jau dabar!

2021 gegužės 10 d.
Lvovo verslo centras 22
„Lords LB Asset Management“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Įmonės „Caverion Lietuva“ komanda pelnytai didžiuojasi, kad vykdant šį projektą buvo įgyvendinti šiuolaikiniai pastato valdymo sprendiniai, panaudojant naujos kartos įrenginius. Vienas jų – individualus mikroklimato valdymas pagal poreikį (angl. Smart room control).

„Pastebime tendenciją, kad pastatuose vis dažniau svarbiausias vaidmuo atitenka įrenginių darnų veikimą užtikrinančioms pastato valdymo sistemoms ir skirtingų inžinerinių įrenginių tarpusavio integracijai“, – sako bendrovės „Caverion Lietuva“, suprojektavusios ir įrengusios pastato valdymo, saugos ir vaizdo bei garso transliavimo sistemas, projekto vadovas Arūnas Virketis ir pristato pastato valdymo sistemų naujoves, kuriančias pridėtinę vertę ir dar daugiau tvarumo „Lvovo“ verslo centrui.

Pažangi pastato valdymo sistema – daugiau komforto ir tvarumo

Visi puikiai žinome, kad naujovės turi savo kainą. Džiugu, kad pastato investuotojai ir pagrindiniai nuomininkai priėmė inovatyvias „Caverion Lietuva“ idėjas ir sutiko papildomai investuoti, nes tai neišvengiama ateitis norint užtikrinti komfortišką aplinką savo darbuotojams bei taupyti energinius išteklius eksploatuojant pastatą. Sistema suprogramuota ir susieta su kitomis pastato inžinerinėmis sistemomis taip, kad maksimaliai būtų taupomi energiniai ištekliai, protingai realizuojami valdymo algoritmai pagal aplinkos sąlygas ir patalpų užimtumą.

image 2021 05 10 120056

Žaliuzių veikimo algoritmas, bemaž prilygstantis dirbtiniam intelektui

Šiame projekte susidūrėme su iššūkiu dėl šalia esančių aukštuminių pastatų. Įrengiant žaliuzes teko sukurti tokį žaliuzių valdymo algoritmą, kuris įvertintų kaimynystėje esančių pastatų formuojamų šešėlių įtaką skirtingu paros ir metų laiku. Pagal atskirai valdomų išorinių žaliuzių grupių skaičių (net 189) galime drąsiai teigti, kad tai yra unikalus projektas mūsų šalyje.

Patikimos pastato apsaugos sistemos

Išmaniai užtikrinamas ir pastato viduje esančių žmonių saugumas. Įrengta daugiau nei 2000 gaisro aptikimo jutiklių, apie gresiantį pavojų įspėjimus aiškiai ir kokybiškai transliuos daugiau nei 500 elektrodinaminių garsiakalbių. Pastato prieigos ir svarbiausios erdvės yra stebimos daugiau nei 150 elektroninių akių (aukštos raiškos vaizdo kamerų).

Pirmo aukšto konferencijų erdvė – beribis lankstumas ir kokybė

Ji ypatinga tuo, kad viešiems susibūrimams skirta erdvė transformuojama pagal organizatorių poreikius. Todėl trijose salėse, iš kurių dvi gali virsti į didelę konferencijų erdvę, įrengėme išskirtinį universalų konferencijų valdymo ir turinio dalijimosi sprendinį (angl. Digital Signature), kuris įgalina bet kokį pranešėjo turinį (vaizdo, garso, gyvą transliaciją) retransliuoti į vieną iš patalpų arba į visas tuo pačiu metu, o poreikiui esant – užtikrinti aukštos kokybės transliaciją ir verslo centro hole esančiuose monitoriuose.

caverion logo


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video