Top Baneris

Renkama „Pelkių paviljono“ ekspedicijų komanda

2017 spalio 31 d.
„Pelkių paviljonas“
Pasidalykite straipsniu

Ieškomi norintieji prisijungti prie „Pelkių paviljono“ ekspedicijų komandos. Pagrindiniai reikalavimai tarptautinio „Pelkių paviljono“ projekto komandos nariui – būti jautriam, mąstančiam ir smalsiam, domėtis architektūra, biologija, dizainu, mokslu ir menu.

„Pelkių paviljonas“ – „Architektūros fondo“ projektas, atstovaujantis Lietuvai 16 Venecijos architektūros bienalėje. Projektui suburta architektų, filosofų, meninkų ir kuratorių komanda tyrinėja architektūros, žmogaus ir pelkės santykį globaliame ekosistemos kontekste, siekiant atrasti naujų materialių ir nematerialių architektūrinių formų „Pelkių paviljonui“ sukurti, kuris bus statomas Venecijoje 2018 metais. Daugiau apie projektą čia.

Savanoriai ekspedicijų metu tirs pelkės fenomeno ir architektūros santykį pasitelkdami tarpdisciplinines tyrimo priemones, pradedant teoriniu tyrimu ieškant ir sisteminant informaciją, ir baigiant praktiniais tyrimai išvykose į pelkę, gamos tyrimų centrus, pokalbiais su pelkių tyrinėtojais ir pan.

Ekspedicijų tyrimai prasidės jau lapkričio mėnesį, o jų metu surinkta informacija atguls leidinyje ir bus naudojama kuriant „Pelkių paviljono“ koncepciją. Savanoriai susikurs asmeninį savanoriavimo grafiką ir veiklai skiriamą laiką pagal pasirinktus dominančius tyrimo klausimus. Savanoriauti kviečiame ne jaunesnius nei antro kurso studentus.

Norintieji prisijungti prie „Pelkių paviljono“ ekspedicijų komandos turėtų užpildyti formą iki 2017 lapkričio 5 dienos.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video