Top Baneris

Prie Vilniaus kuriasi Vokietijos tvarių statybų bendrovė: naujoje gamykloje įdarbins apie 300 specialistų

2022 vasario 18 d.
nokera
Projekto vizual.

Vokietijos statybos bendrovė „Nokera“ šiemet pradės statyti naują būsto įrangos ruošinių gamyklą Vilniaus rajone, Rudaminoje.

Į ją įmonė planuoja investuoti apie 41 mln. eurų ir per kelerius metus įdarbinti apie 300 žmonų, iš jų maždaug pusė bus inžinieriai, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Bendrovė su ministerija pasirašė stambaus projekto investicijų sutartį, pagal ją įmonei iki 20 metų bus taikomas nulinis pelno mokesčio tarifas. 

Pagal „Lightspeed“ projekto sutartį numatoma pastatyti 23 tūkst. kv. metrų ploto gamyklą, kurioje bus gaminami vonios kambario ir virtuvės moduliai, skirti tvariems, klimatui neutraliems namams, statomiems iš išteklius tausojančios medienos.

Užsienio investicijų skatinimo agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovas Elijus Čivilis anksčiau BNS yra sakęs, kad pagal susitarimą su agentūra bendrovė statybas planuoja pradėti šių metų antrąjį ketvirtį, o baigti – 2023 metų pirmąjį ketvirtį. Darbuotojus ji žada samdyti šių metų pabaigoje. Anksčiau bendrovė skelbė apie 30 mln. eurų investicijas.

„Investuok Lietuvoje“ vadovo manymu, ateityje „Nokera“ gamykla turėtų plėstis.

Šiuo metu bendrovės įmonėse Vokietijoje ir Šveicarijoje, kur yra pagrindinė jos būstinė, dirba 1,5 tūkst. specialistų. „Nokera“ statyboms naudoja medieną ir taip siekia pirmauti tvarios statybos pramonėje bei tiekti aukštos kokybės būstą. 

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]
Conteh

 

Šaltinis: BNS

Komentarai