Top Baneris

Natūralus akmuo suteikia prabangos ir solidumo pojūtį

2020 lapkričio 22 d.
20180409 130537 resized
Bendrovės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kauno verslo centro „Magnum“ prieigos yra bendros atgijusios teritorijos nuo pėsčiųjų tilto į Nemuno salą iki prekybos centro „Akropolis“ koncepcijos tąsa. Didžioji dalis šios teritorijos grindinio – beveik 10 tūkst. kv. m, tiek pėsčiųjų takai, tiek automobilių stovėjimo aikštelės yra iš natūralaus akmens, kurį pristatė akmens specialistai – „Akmens klasika“. Vien tik centrui „Magnum“ prireikė beveik 5 tūkst. kv. m.

„Projekte naudotos ukrainietiško granito ir labradorito trinkelės. Tam, kad būtų atskirtos zonos, prie pastato parinkti skirtingų spalvų ir apdirbimo gaminiai, – pasakoja įmonės „Akmens klasika“ vadovas Valentinas Ruzgys. – Automobilių stovėjimo aikštelė išklota pjautomis, deginto paviršiaus, tamsios spalvos labradorito akmens trinkelėmis, o takas prie pastato – šviesaus granito.“

Būtent šis takas yra vienas įdomiausių architektų sprendimų: jis tarsi įeina į pirmąjį pastato aukštą, kur taip pat panaudotas tas pats granitas, tik mažesnio storio nei lauko trinkelės. Šiurkštus paviršius, skelti šonai – tai užuomina apie senovinį akmens grindinį.

20181009 165212 resized

„Labai svarbu, kad naudotos akmens rūšys yra iš mūsų geografinio – klimatinio regiono – Ukrainos. Ten vyrauja panašios sąlygos, todėl tokie akmens gaminiai tarnaus neribotą laiką. Deja, to negalima pasakyti apie akmens gaminius iš tolimųjų šalių, pavyzdžiui, Kinijos ar Indijos“, – teigia V. Ruzgys.

Nemažas iššūkis, pasak pašnekovo, buvo įvykdyti užsakymą per palyginti trumpą laiką tokiai apimčiai – tai buvo galima pasiekti tik pasitelkus patikimus, daugiau nei dešimtmetį kartu dirbančius gamybos partnerius.

Platus akmens gaminių asortimentas, daugiau kaip 10 metų patirtis, patikimi tiekimo ir gamybos partneriai įmonei „Akmens klasika“ leidžia įvykdyti tiek didelius visuomeninius projektus, tiek privačius užsakymus.

20200805 183511
Akmens klasika logo

www.akmensklasika.lt

Įmonės „Akmens klasika“ salonas:
Tunelio g. 34A, LT 44401 Kaunas

PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video