Top Baneris

„MG Valda“ užbaigė pirmojo „Park Town“ pastato pardavimą

2018 rugsėjo 18 d.
„Park Town“, BREEAM
„Park Town“. „MG Valdos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Viena didžiausių Lietuvoje nekilnojamojo turto valdymo ir plėtros bendrovių „MG Valda“ penktadienį sėkmingai užbaigė pirmojo sostinės Lvovo gatvėje įsikūrusio verslo parko „Park Town“ pastato pardavimo sandorį. Turtą įsigijęs klientas ir sandorio suma neskelbiama.

Pasak „MG valdos“ generalinės direktorės Sigitos Survilaitės-Mekionienės, susitarta ir dėl antrojo pastato pardavimo pasibaigus jo statyboms.

„Mūsų veiklų spektras sparčiai plečiasi, netolimoje ateityje paskelbsime daugiau naujų planų, todėl šiuo metu koncentruojamės į vystymo veiklą“, – komentavo S. Survilaitė-Mekionienė.

Pirmajame 7,2 tūkst. kv. m ploto 7 aukštų „Park Town“ pastate išnuomotas visas plotas. Čia įsikūrė IT paslaugų kompanija „Alna“, darbo vietų nuomos kompanija „Regus“, bendrovės „Trans Eu Baltic“, „Fortevento“, „Tieto Lietuva“, „Inventi“ ir kitos.

Modernus pastatas atitinka efektyvių šiuolaikinių technologijų ir atsakingo resursų naudojimo klasifikacijos standartą. Jame sumontuoti fasadai su saulės moduliais, įrengta patalpų drėkinimo sistema, individualūs darbo vietos apšviestumo valdymo elektriniai roletai ir kiekvienos patalpos mikroklimato valdymas, taip pat patalpų būvio ir langų pozicijos jutikliai.

Teisines konsultacijas „Park Town“ pardavimo sandoryje teikė advokatų kontoros „Sorainen ir partneriai“ ir „Ellex Valiūnas ir partneriai“, o tarpininkavo tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse „Newsec“.

„Park Town“. „MG Valdos“ nuotr.

Pasak „Newsec“ investicinių sandorių grupės vadovės Neringos Rastenytės-Jančiūnienės, praeitais metais Lietuvoje iš viso buvo sudaryta 14 investicinių NT sandorių, kurių bendra vertė siekė 315 mln. eurų. Apie 80 proc. šių sandorių sudarė mažmeninės prekybos ir biurų projektai. Per pastaruosius 8 mėnesius Lietuvoje buvo sudaryta 10 investicinių sandorių, kurių metu buvo įsigyta modernaus komercinio turto už 311 mln. eurų.

„Investuotojai šiuo metu žymiai palankesni vadinamajam „prime“ segmentui, t. y. naujos kartos pastatams, kurie pasižymi labai aukšta kokybe, aukščiausio lygio architektūriniais ir technologiniais sprendiniais, draugiškumu aplinkai. „Park Town“ pastato pardavimas po daugelio metų yra pirmasis sandoris Vilniaus centriniame verslo rajone, žymintis naują erą Baltijos šalių nekilnojamojo turto sandorių rinkoje. Šis verslo centras buvo puikiai įvertintas esamų ir potencialių investuotojų Lietuvoje“, – teigia N. Rastenytė-Jančiūnienė.

Šiuo metu greta pirmojo „Park Town“ pastato statomas ir antrasis, kurį baigti planuojama kitų metų vasarą. 22 000 kv. m. ploto A klasės biurų verslo parke darbuotojų patogumui veiks aukščiausius reikalavimus atitinkančios konferencijų salės, sporto klubas, kavinės, restoranai, grožio salonas, drabužių valykla ir atvira visiems miestiečiams terasa, greta pastatų drieksis unikalus sostinėje kuriamas japoniškas sodas. Į „Park Town“ verslo parką „MG Valda“ investuoja 40 mln. Eur.

„MG Valdos“ inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video