Darbai stabtelėjo ir dėl nestandartinio – šachmatinio – jų išdėstymo, ilgokai teko padirbėti ir prie konstrukcinių mazgų, kurie ne tik leistų apsaugoti cinkuoto ir dažyto metalo skardos sieneles nuo rūdžių, bet ir būtų tikrai tvirti.
„Sprendimai nebuvo nei paprasti, nei labai pigūs. Kai pradėjus antro etapo darbus į generalinį rangovą kreipėsi viena jaunų konstruktorių komanda, tikinti, kad gali pasiūlyti visais aspektais geresnį perforuotų balkonų atitvarų tvirtinimo metodą, „Narestos“ specialistai, žinoma, to neatsisakė. Atvykę į objektą jie pabandė prišaudyti vieną atitvaros elementą, tačiau nuo smūginės atatrankos tvirtinimo kaištis arba atskelia betono kampą, arba, nors ir tvirtai prišautas, pajudintas pradeda klibėti. Pigiai ir gerai nebūna. Liekame prie patikrinto sprendimo“, – apibendrino E. Kovalenko.
Projekto vadovų vagonėlyje ant sienos jau kabo trečio, paskutinio, „LightHouse“ etapo statinio – dar vieno daugiabučio – brėžinys. Ar tankėjanti gyvenvietė nenuvils pirmųjų „LightHouse“ naujakurių?
„Požiūris į pastatų išdėstymą, rūpinimasis tuo, kad jie nedengtų vienas kito, kad kiekviename bute netrūktų natūralios šviesos, yra vienas dalykų, dėl kurių gerbiu „MG Valdą“ kaip nekilnojamojo turto projektų plėtotoją“, – sakė „Narestos“ statybos darbų vadovas.