Top Baneris

Lietuvos architektai organizuoja pagalbos Ukrainai koordinaciją

2022 kovo 7 d.
ukraina
BNS nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Lietuvos architektų sąjunga (LAS) skelbia apie planuojamą renginį, kurio tikslas – koordinuoti pagalbą nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

„Tokią sunkią pasauliui, Europai, o labiausiai – Ukrainai valandą galime ištverti tik kartu. Džiugu matyti, kad architektų bendruomenė nedelsiant sureagavo į Ukrainos žmones, o tarp jų – ir kolegas architektus užgriuvusius sunkumus ir padeda kas kuo gali.

Tačiau tikime, kad koordinuojant ir bendraujant šios iniciatyvos gali turėti dar stipresnį poveikį. Taip gali gimti ir naujų idėjų. O jų tikrai reikės, nes Ukrainai būtina ir padėti dabar, ir jau galvoti apie jos atstatymą po karo.

Todėl kviečiame visus norinčius prisidėti, turinčius ką pasakyti ar pasiūlyti – mintis, patirtį, pagalbą – į reguliarius architektų bendruomenės (ir ne tik) pokalbius, kuriuos organizuosime Lietuvos architektų sąjungoje.

Tai neformali iniciatyva, kurios tikslas – kad Lietuvos architektų bendruomenė kuo efektyviau padėtų Ukrainai, jos žmonėms, kolegoms architektams ir Ukrainos architektūrai. Kol kas, kol naujienos veja viena kitą, siūlome susitikti kas savaitę: kovo 10 d., 16 d., 23 d., 30 d.“, – praneša LAS vadovė Rūta Leitanaitė.

Pirmasis susistikimas vyks jau šį ketvirtadienį, kovo 10 d. 15 val. Lietuvos architektų sąjungos posėdžių salėje. Diskusija bus transliuojama gyvai LAS Facebook paskyroje.

pastatas

Svarbiausios architektūros, interjero ir paveldo naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="8"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video