Top Baneris

Kodėl Lietuvos gyventojai renkasi „Daikin Altherma“ oras-vanduo šilumos siurblius?

2023 sausio 13 d.
Daikin Altherma Svencele
Pasidalykite straipsniu

Jeigu ieškote taupaus ir ekologiško būdo patalpoms apšildyti, šilumos siurbliai – nepakeičiamas sprendimas. Tai aplinką tausojantys prietaisai, kuriems reikalinga dirvožemio, saulės, oro ar gruntinio vandens energija. Tvarių pastatų paklausa įgyja pagreitį, o tai tiesiogiai veikia šių metų šildymo bei vėsinimo įrangos pasiūlą Lietuvoje.

Atsakydami į Lietuvos gyventojų klausimus apie efektyviausius namų šildymo sprendimus, „Industek“ ekspertai pastebi, kad beveik kiekvienas šildymo sprendimo parinkimo projektas turi savų ypatumų, todėl atsakymai neretai priklauso nuo aplinkybių bei iškeltų tikslų. 

Vienas tokių – „Svencelės salos“ projektas, apie kurio sėkmę iki šiol netyla kalbos. Ambicingų architektų komandos suplanuoti ir statomi 32 įvairaus tipo namai reikalavo aukščiausios klasės atsinaujinančios energijos šildymo bei vėsinimo sprendimų.

Šiame projekte buvo nuspręsta sumontuoti vienus moderniausių A+++ klasę atitinkančius „Daikin Altherma 3“ šilumos siurblius. Šie siurbliai yra daug efektyvesni nei standartinė šildymo sistema.

Už kiekvieną šilumos siurbliui maitinti naudojamą elektros kilovatvalandę (kWh) jis pagamins apie 3,3 kWh šilumos. „Industek“ specialistai rekomendavo šiuos šilumos siurblius dėl to, kad jie gali ne tik šildyti gyvenamuosius namus, bet ir sugeba šildyti ir vandenį, naudodami integruotas sistemas. Tai gali sumažina vandens šildymo sąskaitas 25–50 %.


Ne paslaptis, kad projektas pramintas „lietuviška Venecija“, yra vienas įdomesnių per pastaruosius metus ir vis dažniau pritraukia žurnalistų dėmesį. „Industek“ šildymo sprendimų atstovas naujausiame reportaže pasidalijo savo šilumos sprendimų žiniomis bei atsakė, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis šilumos siurblį savo namams.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video