Top Baneris

Kaune vyko „Statybininkų dienos“

2020 rugsėjo 29 d.
Statybininkų dienos renginiai 2
Organizatorių nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Jau vienuoliktus metus iš eilės rudenį KTU Statybos ir architektūros fakulteto studentai visus kviečia paminėti tarptautinę Statybininkų dieną ir kartu mokytis, žaisti bei leisti laisvalaikį. Nors šie metai dėl Covid-19 grėsmės ir skyrėsi nuo kitų, tačiau organizatoriai pastebi, kad tai dalyvių įsitraukimui įtakos neturėjo. Renginio organizatoriai, fakulteto studentų atstovybė STATIUS, norėdami plėsti įsitraukiančių dalyvių ratą renginių tinklelį paruošė patrauklų ne tik inžinieriams, bet ir kitų programų studentams.

Kaip teigia šiais metais organizuotų „Statybininkų dienų“ koordinatorius Laimonas Andrikis, šis renginys – puiki proga suburti tiek fakulteto, tiek viso universiteto bendruomenę į vieną vietą bei taip paskatinti megztis ryšiams tarp studentų ir administracijos.

„Kiekvienas „Statybininkų dienose“ apsilankęs dalyvis suranda, kokios naudingos patirties nori pasisemti iš čia vykstančių veiklų, tačiau, mano manymu, pats vertingiausias dalykas, kokį kiekvienas studentas gali iš čia išsinešti – tai naujos pažintys. Net ir mums, kiekvienais metais keičiantis organizatorių kartoms, „Statybininkų dienos“ tampa tiltu tarp studentų ir fakulteto administracijos, kadangi viso renginio organizavimo proceso metu aktyviai tarpusavyje bendradarbiaujame, sulaukiame įvairių pasiūlymų, patarimų bei jaučiame didžiulį palaikymą,“ – sakė L. Andrikis.

Be jau įprastomis tapusių „Blokelių mūrijimo“, „Popierinio tilto“ ar „Gipso sukimo“ praktinių užduočių, eksukrsijų į statybos aikšteles, renginio programoje buvo galima sutikti tokias naujoves kaip „Marble run“ bei kitas linksmybes. Seminarų, vykusių Statybos ir architektūros fakultete bei Santakos slėnyje, temos taip pat buvo pasirinktos orientuojantis į platesnį įgūdžių ir kompetencijų ugdymą, atsisakyta idėjos rengti tik su specialybe susijusius seminarus, kurių netrūksta per paskaitas ar bendrai fakulteto organizuojamuose susitikimuose.

Statybininkų dienos renginiai 3

Statybininkų dienos renginiai 4

Statybininkų dienos renginiai 1

Visi norintys galėjo pasiklausyti Povilo Klusaičio pristatymo apie viešąjį kalbėjimą, Sandros Karnilavičiūtės Kauno Europos kultūros sostinės 2022 projekto pristatymą, kad studentai žinotų kokie Kauno poyčiai laukia. Ainius Lašas visus įkvėpė savo pasakojimu, kaip tapti lyderiais ir kokių galimybių gyvenime nepraleisti. Laurynas Suodaitis papasakojo kas mūsų laukia Pramonės 4.0 eroje.

Savo žinias patestuoti organizatoriai visus kvietė į „Hogas pub” restorane organizuotą protmūšį. Jis buvo pritaikytas plačiai auditorijai, tad norint nugalėti nebuvo privaloma turėti gausaus statybinių ar architektūrinių žinių bagažo. Be visa to, „Statybininkų dienų“ metu Statybos ir architektūros fakultete buvo organizuojama ir kraujo donorystės akcija.

Kaip pastebi organizatoriai, nors šiuo metu pasaulyje susidariusi situacija sukėlė daug sunkumų, studentų organizacijos atkaklumas ir didžiulė rėmėjų pagalba lėmė tai, kad reginys įvyko ir sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Studentams palaikyti tradiciją ir sukviesti visus į Statybininkų dienas padėjo įmonės „Daistatus“, „Agentus“ ir „YIT Lietuva“ ir kiti rėmėjai.

Įdomiausias naujienas sužinokite pirmieji – „Statyba ir architektūra“ Facebook puslapyje:Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video