Top Baneris

Inspekcijos konsultacijos – raštu ir žodžiu (1)

2016 vasario 20 d.
BFL nuotr.
BFL nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) gyventojams kasdien suteikia daugiau kaip pusšimtį konsultacijų. Statistika rodo, kad per praėjusius metus jų suteikta 13,5 tūkst. Daugiausia konsultuojama telefonu – specialia tik šiam tikslui skirta linija (8 5) 207 3333.

Kadangi norinčiųjų konsultuotis nuolat daugėja, šiemet įsteigtas atskiras VTPSI Konsultavimo skyrius. Jame dirbantys šeši specialistai į gyventojų paklausimus atsako tiek telefonu, tiek raštu.

Dažniausiai klausiama apie statybos užbaigimo procedūras, pažymų apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių išdavimo tvarką, dokumentus, kurių reikia remonto darbams daugiabučiuose namuose, statinio projekto reikalavimus, pastato ar patalpų paskirties keitimą. Jau mažiau nei ankstesniais metais sulaukiama klausimų apie statybą leidžiančių dokumentų išdavimą, statybos darbų reglamentavimą.

Daug atsakymų į rūpimus klausimus gyventojai gali rasti patys VTPSI interneto svetainės konsultacijų skyrelyje „Klausimai ir atsakymai“. Svetainėje paskelbtos ir statybos techninių reglamentų aktualios redakcijos.

Konsultuotis galima ir užpildžius elektroninę paklausimo formą ar kreipiantis raštu. Su konkrečių statinių statyba susijusiais klausimais, o statybos dalyvius ir tiesiogiai statybvietėse konsultuoja VTPSI teritorinių skyrių specialistai.

Gyventojai kviečiami pareikšti savo nuomonę apie konsultavimo kokybę užpildžius elektroninę anketą.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai
  • Violeta

    2022-02-23, 14:38  

    Namas buvo pradetas statyti 1994 metais.zmogus mire ir nezinome kur kreiptis del namo plano .nes jo neradome.statybos pabaigos metai raso 2015.bet nera registre iregistruotas tik geodeziniai matavimai padaryti.aciu

Rekomenduojami video