Top Baneris

Darbas moderniame biure – ne tik didžiųjų įmonių privilegija

2016 gruodžio 23 d.
Pasidalykite straipsniu

Vis daugiau nedidelių įmonių, kurių darbuotojai išsitenka viename ar keliuose kabinetuose, investuoja į patogias ir šiuolaikiškai įrengtas darbo vietas. O biurų pastatų, kurių pastaruoju metu sostinėje, užderėjo ypač gausiai, valdytojai, įvertinę augančią paklausą, vis drąsiau įsileidžia verslo naujokus ar kelių žmonių kolektyvus.

Anot „Ober-Haus“ Komercinio departamento vadovo Dariaus Tumo, biurų valdytojai imasi nuomoti darbo vietas vedami skirtingų tikslų: vieni šią paslaugą pasiūlo įkalbėti klientų, kiti – turėdami laisvo ploto ir ieškodami sprendimų kaip jį išnuomoti.

Vis dėlto tokią paslaugą ryžtasi teikti toli gražu ne visi verslo centrai: trumpalaikė nuomos paslauga reikalauja daugiau resursų iš paties nuomotojo – tiek finansinių, tiek ir žmogiškųjų. Tokios patalpos turi būti visiškai įrengtos ir aprūpintos visa reikiama technika, konferencijų įranga, virtuve su buitine technika, poilsio zonomis ir pan. Tokių nuomininkų administravimas yra sudėtingesnis, jie nemėgsta įsipareigoti ilgam laikui.

Šis segmentas kurį laiką apskritai buvo užmirštas, nes pastaruosius kelerius metus visi be išimties biurų plėtotojai orientavosi į paslaugų centrus, stambias įmones, o mažos, jaunos, besikuriančios įmonės ar užsienio klientai, atvykstantys darbui terminuotiems projektams, buvo palikti savarankiškai spręsti darbo vietų klausimus, nes pasiūla buvo minimali arba jos nebuvo. Šiuo metu jau yra galimybė rinktis visiškai įrengtą darbo vietą pagal lokaciją, įrengimo lygį, kainą, papildomų paslaugų gausą ir kt. parametrus. Tokio tipo nuoma labiau domina klientus iš užsienio, o Lietuvos įmonės dar tik pradeda įsisavinti ir suprasti šią paslaugą.

Taip pat skaitykite: Vilniaus verslo centrai: apie nuomininkų lūkesčius ir statytojų ambicijas

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video