Top Baneris

Architektai kviečiami siūlyti projektus leidiniui „Klaipėdos architektūra 2016“

2017 sausio 9 d.
Klaipėdos savivaldybės nuotr.
Klaipėdos savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Klaipėdiškiai pasiryžę patys pasižiūrėti ir kitiems parodyti, kad kokybiška architektūra, nepriklausomai nuo investicijų ar galimybių, kuriama ne tik sostinei ar sostinėje. Miesto savivaldybė kviečia būti aktyvius ir teikti tekstus, architektūrinius bei urbanistinius projektus, akademinius ir mokslo darbus – jie suguls leidinyje „Klaipėdos architektūra 2016“.

Leidiniui teikiami projektai turėtų būti sukurti ir (arba) realizuoti 2016 metais Klaipėdos mieste, taip pat laukiami nacionaliniais bei tarptautiniais apdovanojimais įvertinti Klaipėdos architektų sukurti darbai. Tekstuose turėtų būti aptariami ir analizuojami 2016 m. uostamiesčio architektūriniai įvykiai, procesai ir reiškiniai. Reikalavimai medžiagos pateikimui čia.

Leidiniui medžiaga gali būti teikiama el. būdu, atsiunčiant failus el. paštu planavimas@klaipeda.lt ar pateikiant nuorodą į virtualią prieigą prie debesyje patalpintų failų, arba perduodama skaitmeninėje laikmenoje (CD, USB) savivaldybės administracijos Urbanistikos skyriui (Liepų g. 11, Klaipėda, 415 kab.).

Leidiniui medžiagą būtina pateikti iki vasario 20 d.

Kontaktinis asmuo: Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Urbanistikos skyriaus vyr. specialistė Lina Požanovskienė tel. (8 46) 39 32 27, el. paštas planavimas@klaipeda.lt.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video