Top Baneris

Architektai kviečiami pristatyti geriausius rekreacinius objektus

2017 liepos 19 d.
Pasidalykite straipsniu

Nuo 2003-ųjų gyvuojanti tradicija kasmet išrinkti geriausią rekreacinės architektūros kūrinį tęsiama ir šiemet. Lietuvos architektų sąjunga kartu su Architekto Algimanto Zavišos labdaros ir paramos fondu paskelbė atvirą konkursą „Geriausias 2016 metų rekreacinės architektūros kūrinys“.

Šįmet bus išrinktas geriausias 2016 metais realizuotas rekreacinės paskirties, visuomenei atviras architektūrinis, landšaftinis, urbanistinis kūrinys, pabrėžiantis vietos tapatumą bei kuriantis kultūrinę reikšmę ir socialinę vertę.

Konkurso nugalėtojui bus įteiktas autorinis skulptoriaus kūrinys.

Konkurse gali dalyvauti architektai (architektų kolektyvai), iki rugpjūčio 7 dienos 17 val. pateikę realizuoto projekto medžiagą (konkursinę medžiagą) arba atrinkti Lietuvos architektų sąjungos ir A. Zavišos fondo iš viešai publikuotų projektų pagal šio konkurso sąlygų reikalavimus. Konkursinės medžiagos pagrindu sudaromas nominantų skaitmeninis leidinys.

Konkursui pateiktus ir atrinktus kūrinius, atitinkančius konkurso sąlygas, vertina bei nugalėtoją išrenka vertinimo komisija, kurią sudaro 5 nariai. Komisija formuojama iš LAS ir A. Zavišos fondo atstovų bei ankstesnių „Geriausias metų rekreacinės architektūros kūrinys“ konkursų laureatų. Konkurso nugalėtojas paskelbiamas ir apdovanojamas renginio Nidoje metu, 2017 rugsėjo mėn. 08–10 d. (renginio programa tikslinama).

Primename, kad pernai geriausiu rekreacinės architektūros kūriniu paskelbtas poilsio ir vandens sporto centras pastatytas Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Sporto centre įrengta irklavimo bazė su treniruočių sale, baidarių saugykla ir kavine. Paplūdimio pastate taip pat veikia informacinis centras, medicinos ir nuomos punktai, kavinė, patalpos gelbėtojams.

Atrankos anketa ir Konkurso sąlygos

Parengta pagal A. Zavišos fondo inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video