Žingsnis link tvarios energetikos: saulės elektrinės

Žingsnis link tvarios energetikos: saulės elektrinės

IMG 20191004 174648

Netrukus visi nauji pastatai, siekiantys atitikti A++ energinio naudingumo klasės reikalavimus, daugiau nei pusę energijos pastate turės generuoti iš atsinaujinančios energijos šaltinių. Viena atsinaujinančios energijos alternatyvų – saulės elektrinės, kurios gali visiškai aprūpinti gyvenamuosius namus ar kitos paskirties pastatus švaria elektros energija ir padėti sutaupyti statinio eksploatavimo sąnaudas.

Saulės jėgaines projektuojančios ir statančios įmonės „GreenUp.lt“ atstovų teigimu, atsinaujinanti energetika, elektrinis transportas ir efektyvus energijos vartojimas jau nebėra tik mados išraiška, tai – protinga ir visuomet atsiperkanti investicija. Jau daugiau nei 700 saulės elektrinių Lietuvoje įdiegusi įmonė atvira naujiems partneriams ir klientams, kurie siekia inovatyvių, su žaliąja energija ir atsinaujinančiais energijos ištekliais susijusių sprendimų.

Novatoriški sprendimai

Autonominės ir tinklinės saulės elektrinės pritaikomos individualiems gyvenamiesiems namams ir verslui. Individualių gyvenamųjų namų statyboje šiandien vis labiau populiarėja autonominiai saulės elektrinių moduliai, taip pat saulės moduliai, skirti stoginėms, terasoms, garažams. Saulės elektrinės pritaikomos įvairių tipų (šlaitiniams, sutapdintiems) ir dangų (čerpiniams, plieniniams) stogams. Šis novatoriškas ir tvarus elektros energijos generavimo metodas nesunkiai panaudojamas ir įvairiuose verslui (pramonei, gamybai, administracijai) skirtuose pastatuose.

„GreenUp.lt“ savo klientams siūlo alternatyvą stogams – integruotą saulės elektrinę vietoj stogo dangos. Šis sprendimas padeda sutaupyti stogo dangos medžiagų, dengimo ir montavimo sąnaudų. Vietoj stogo dangos integruoti saulės moduliai yra dvigubo stiklo, visiškai atsparūs vandeniui ir drėgmei. Modernūs saulės moduliai gali tapti puikiu architektūrinės raiškos ir pastato eksterjero elementu.

vilniaus rajonas bajorai

Valstybės parama

Lietuvoje saulės elektrinėms įsirengti yra skiriama valstybės parama tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Fiziniams asmenims, kurie savo lėšomis planuoja įsirengti saulės elektrinę iki 10 kilovatų (kW), yra skiriama 323 Eur fiksuota išmoka už 1 kW elektrinės galios. Juridiniams asmenims skiriama parama gali siekti trečdalį investicijų į statomą saulės elektrinę sumos.

Novatoriškas saulės elektrines diegianti ir konsultacijas apie valstybės paramą teikianti „GreenUp.lt“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, dirbančių atsinaujinančios energetikos srityje. Sukaupta ilgametė patirtis ir naudojama aukščiausios kokybės produkcija iš Vokietijos, Lietuvos, Austrijos bei Italijos leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės saulės elektrinių produktus. Įmonės partneriai – Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos saulės modulių gamyklos. Integruojant saulės modulius naudojami visame pasaulyje pripažinti vokiški ir austriški inverteriai ir šveicariška, integruotiems saulės moduliams skirta montavimo technika.

greenup logo

UAB „Greenup“

Tel. 8 626 90 110

El. p. info@greenup.lt

www.greenup.lt

RĖMĖJO TURINYS

Temos: a++, energinė klasė, Greenup, Saulės elektrinės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Susiję straipsniai
Susiję straipsniai