Top Baneris

VTPSI vadovė palieka postą

2017 vasario 28 d.
Laura Nalivaikienė. SA archyvo nuotr.
Laura Nalivaikienė. SA archyvo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) viršininkė Laura Nalivaikienė nuo kovo 1 dienos palieka užimamas pareigas.

L. Nalivaikienė inspekcijai pradėjo vadovauti 2008-aisiais. Per devynerius darbo metus daugiausia dėmesio ji skyrė teritorijų planavimo ir statybos srityse teikiamų paslaugų perkėlimui į elektroninę erdvę, ūkio subjektų konsultavimo, metodinės pagalbos statybos dalyviams teikimo tobulinimui, pastatų modernizavimo kokybės priežiūrai. Vienas iš vadovės prioritetų buvo VTPSI veiklos skaidrinimas. To siekti padėjo įdiegtos efektyvios vadybos sistemos ir suburta kompetentingų specialistų komanda.

VTPSI vadovo pareigas laikinai eis viršininko pavaduotoja Eglė Kuklierienė. Artimiausiu metu numatoma organizuoti konkursą VTPSI viršininko pareigoms užimti. Tikimasi, kad naujas vadovas pratęs darbus ir skaidrins teritorijų planavimo ir statybos priežiūrą, su nauja energija gerins VTPSI darbo kokybę.

„Atėjo laikas atsinaujinti Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos vadovybei. Ieškome naujo profesionalaus ir atsakingo vadovo šiam svarbiam darbui!“ – taip šia žinia socialiniame tinkle pasidalijo aplinkos viceministrė Rėda Brandišauskienė.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video