Top Baneris

2014 kovo 19 d.
Pasidalykite straipsniu

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) jau devintus metus kviečia smulkias ir vidutines Lietuvos įmones dalyvauti konkurse „Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje“. Šių metų konkurso nominacija „Inovacija“.  Konkurse bus pagerbti pasiekimai kuriant ir diegiant inovatyvius produktus, procesus, paslaugas bei inovatyvias personalo valdymo ir rinkodaros strategijas.

Konkurso tikslas

2014 metų „Vokietijos ūkio apdovanojimų“ tikslas – įvertinti ir paskatinti sėkmingai veikiančias įmones, kurios savo veikloje įgyvendina inovacijas.

Apdovanojimas bus įteiktas įmonei už verslumą  ir toliaregišką mąstymą, idėjų gausą bei ryžtingą veikimą rinkoje. Konkurse bus pagerbti išskirtiniai pasiekimai kuriant ir diegiant inovatyvius produktus, procesus, paslaugas bei inovatyvias personalo valdymo ir rinkodaros strategijas, kurie  teigiamai įtakojo įmonės veiklą.

Tam, kad būtų vystomi nauji sprendimai, sėkmingai veikiančiai inovatyviai įmonei reikalingi išradingi darbuotojai ir verslo idėjų generavimui palanki aplinka. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK), organizuodami 2014 metų „Vokietijos ūkio apdovanojimai  Lietuvoje“ konkursą, išsikėlė sau tikslą paskatinti idėjų generavimo vadybą įmonėse, tuo pačiu nurodant šias pažangias įmones kaip pavyzdį kitiems verslininkams.

Dalyvavimo sąlygos ir reikalavimai

Tikslinė šių metų „Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje“ grupė yra sėkmingai Lietuvoje veikiančios įmonės, kurios per pastaruosius trejus metus savo veikloje savarankiškai išvystė inovacijas bei jas (dalinai) įdiegė arba pardavinėja. Pagal konkurso sampratą inovacijos apima produktus, paslaugas, procesus bei ypatingas personalo ir marketingo/komunikacijos strategijas. Jeigu taikomų inovatyvių priemonių sėkmę dar neįmanoma išmatuoti, ji turi būti pristatyta aiškiai. Bus vertinami ne tik ekonominiai rodikliai, bet ir aplinkosauginė bei socialinė įmonės veikla. Privalumą turės įmonės, bendradarbiaujančios su Vokietija ar aktyviai siekiančios su ja bendradarbiauti.

Įmonė privalo būti registruota Lietuvoje ir faktiškai vykdanti veiklą. Būtina pateikti įmonės veiklos duomenis.

Konkurse gali dalyvauti mažos ir vidutinės Lietuvos įmonės. Koncernai, valstybinės institucijos, organizacijos ir asociacijos konkurse dalyvauti negali.

Konkurso prizinis fondas

Konkurso prizinį fondą sudaro: apdovanojimų taurė, 5.000 EUR piniginis čekis AHK rūmų teikiamoms paslaugoms arba eksporto skatinimui (pageidautina į Vokietiją), rinkodaros vystymui, dalyvavimui parodose (pageidautina Vokietijoje). Nugalėtojui ir finalistams taip pat buvo suteikta nemokama vienerių metų narystė Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmuose Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje.

Konkurso globėjas

Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje 2014 konkursą globoja Vokietijos ambasadorius Lietuvoje p. Matthias MÜLMENSTÄDT.

Vertinimo komisija

Vertinimo komisiją sudaro verslo ir politikos atstovai. Į komisijos sudėtį įeina šių institucijų ir įmonių atstovai:

– Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje
– Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje
– Germany Trade and Invest 
– Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
– Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija
– Rėmėjai

Konkurso nominacijos

Kiekvienais metais Vokietijos ūkio apdovanojimai įteikiami tam tikroje nominacijoje. 2014 metų nominacija „Inovacija“.

Praeitų konkursų nominacijos:
– Jaunas verslas
– Turizmas 
– Dizainas 
– Energetika ir efektyvus energijos naudojimas 
– Švietimas 
– Kultūra
– Sėkmė krizės metu 
– Atsakomybė už ateitį
– Made for Germany

Dalyvio paraišką ir dalyvavimo sąlygas rasite AHK rūmų svetainėje.


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video