Vilniaus Senamiestyje, Paupyje, baigtos 5.600 kv. m. verslo centro „Paupio Darboteka“ statybos. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ į projektą investavo 12 mln. eurų ir rinkai pasiūlė visiškai įrengtus biurus.
„Šiandien rinkoje laimi tie, kurie laiku reaguoja į besikeičiančius poreikius. Pastaraisiais metais daugelis verslų susidūrė su neapibrėžtumu – kai kurių sektorių įmonės staigiai plėtėsi, dauguma dirbo nuotoliu ir sprendė biuro ploto poreikį ateityje. Įvertinę įmonių iššūkius pasiūlėme visiškai įrengtus biurus – tokiu būdu įmonės galėjo iškart priimti sprendimą ir keltis į naują biurą pagal esamą poreikį, išvengdamos papildomo laiko bei kaštų įsirengimui. Kartu su kitais čia įdiegtais sprendimais mums pavyko atliepti poreikius įmonių, kurios labiausiai konkuruoja dėl talentų ir kurioms biuras – svarbi pasiūlymo darbuotojams dalis“, – sako „Darnu Group“ Turto valdymo direktorius Mantas Umbrasas.
Penkių aukštų „Paupio Darboteka“ suskirstyta į tris korpusus – Aukštupį, Vidurupį ir Žemupį, jie sujungti terasomis trečiame aukšte. Viršutiniuose verslo centro korpusų aukštuose biurai įrengti mansardose, su dideliais vitrininiais langais, suteikiančiais biurams šviesos ir erdvumo pojūtį. Atskiras privačias terasas turi maždaug du trečdaliai nuomininkų, jiems įrengti ir du vidiniai kiemeliai pritaikyti tiek darbui lauke, tiek poilsiui.
„Projektuodami ir įrenginėdami verslo centrą stengiamės sukurti betarpišką ir patogią atmosferą darbui, kuri svarbi tiek hibridinį darbą taikančioms įmonėms, kurios nori dažniau atsivilioti darbuotojus iš namų, tiek ieškantiems šiuolaikiško biuro. Svarbi pasiūlymo dalis – centrinė lokacija: naujasis biuras Senamiestyje, šalia upės, kaimynystėje veikia „Paupio turgus“, naujas kino teatras, sporto klubas ir per 60 smulkių verslų, teikiančių kasdienes paslaugas“, – sako M. Umbrasas.
M. Umbrasas skaičiuoja, kad šiuo metu jau išnuomotos beveik visos biuro patalpos ir didžioji dauguma nuomininkų dirba technologijų sektoriuje. Tarp didžiausių nuomininkų – Švedijos technologijų bendrovė „Boozt“ ir e-parašo sprendimus kuriantys „Dokobit“.
„Šiuo metu naujajame verslo centre kviečiame įsikurti prekybininkus ir komercines paslaugas siūlančius verslus – baigę dar vieną rajono statybų etapą siekiame kurti gyvybingą verslų sinergiją visame Paupyje“, – sako M. Umbrasas.
Požeminiame „Paupio Darbotekos“ aukšte „Darnu Group“ išsaugojo XVIII amžiuje čia buvusios smuklės pamatų fragmentus. Smuklė ir šalia buvęs malūnas priklausė Antanui Tyzenhauzui – LDK paiždininkiui, Gardino seniūnui, valstybės ekonomijų valdytojui. Šiandien požeminiame aukšte įkurdintos dalis komercinių patalpų ir 100 vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kartu su dviračių saugykla ir paspirtukų stotele.
Šaltinis: DARNU Group
[prenumerata mailpoet_form_id=”8″ bg_color=”#b1cbd9″ image_url=”https://sa.lt/wp-content/uploads/2022/01/pastatas.png” intro_text=”Svarbiausios” white_text=”architektūros, interjero ir paveldo” outro_text=”naujienos – nepraleiskite!”]
2 komentarai. Leave new
Jei pastebėjai, jie niekur nerašo autorių, nebent užsakytas straipsnis.
Manau, kad pagal Lietuvos įstatymus prie pastatų nuotraukų turėtų būti parašyta jų architektūros autorių architektų vardai ir pavardės.