Top Baneris

Pradedama Vilniaus gyvūnų globos namų rekonstrukcija

2023 vasario 6 d.
331E6334 9F80 486F 9376 52D5B06E68DF
„Grindos“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Pradėta Vilniaus gyvūnų globos namų komplekso L. Giros gatvėje rekonstrukcija. Ji padidins beglobiams skiriamų vietų skaičių, leis atnaujinti ir išplėsti neatidėliotinų veterinarijos paslaugų spektrą, pagerins prieglaudos gyventojų buities sąlygas. Rekonstrukciją numatyta užbaigti iki metų pabaigos, ji vykdoma pačios „Grindos“ lėšomis, informuojama pranešime spaudai.

UAB „Grinda“ direktorius Andrius Griškevičius pasakoja, kad ruoštis Vilniaus gyvūnų globos namų rekonstrukcijai pradėta jau prieš kelerius metus: kaupta patirtis užsienio ir Lietuvos prieglaudose, pagal geriausius pavyzdžius susidėliotas toks globos namų vaizdinys, kur būtų gera ir prieglaudos globotiniams, ir čia besilankantiems gyvūnų mylėtojams.

„Per pasirengimo laikotarpį sukurta rekonstrukcijos koncepcija, parengtas techninis darbo projektas, pasirašyta sutartis su rangos darbų konkursą laimėjusia įmone INTI – sausio pabaigoje jau pradėtas remontas. Neabejojame, kad gruodį baigus darbus, Vilniaus gyvūnų globos namai bus patys moderniausi ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Centrinėje Europoje“, – teigia A. Griškevičius.

ADBE2507 4F58 43AA 98CA 9D6B7E36C590

Rekonstrukcijos metu Vilniaus gyvūnų globos namų gyventojai bus laikinai perkelti į nuomojamas patalpas Trakų Vokėje, Eduardo Andrė gatvėje 35. Ten pat pervežta operacinė ir medicininė įranga, bus vykdomos visos ir iki šiol teiktos Vilniaus gyvūnų globos namų paslaugos.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video