Top Baneris

„Veikmės statybos“ statiniui suteiktas aukščiausias BREEAM standartas

2021 gegužės 6 d.
SEBGaudre 101
Romo Patapo nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Kompanijos „Veikmės statyba“ statytas SEB banko administracinis pastatas Vilniaus Konstitucijos pr. buvo įvertintas „BREEAM International New Construction“ pastato poveikio aplinkai vertinimo sertifikatu.

Pastatui suteiktas aukščiausias „Outstanding“ įvertinimas naujos statybos pastatų kategorijoje. Tai – pirmasis objektas Baltijos šalyse, turintis „Outstanding“ sertifikatą už tvarius sprendimus. „Tvarumas ir harmonija su aplinka yra tarp mūsų vertybių. Džiugu, kad Lietuvoje formuojasi mums artimas statybų kokybės supratimas ir vis daugiau užsakovų renkasi dirbti pagal BREEAM“, – sako šio projekto generalinės rangovės „Veikmės statybos“ direktorius Mantas Bagdonavičius.

2020 m. birželį baigtas statyti naujasis SEB banko administracinis pastatas Konstitucijos pr. buvo suprojektuotas ir statomas pagal BREEAM standartą.

BREEAM sertifikatu įvertinami nauji arba jau naudojami pastatai. Vertinamos statiniuose naudotos medžiagos, energijos taupymas, atliekų tvarkymas, taršos rodikliai ir kiti parametrai.

Nuotrauka 0079
SEB nuotr.

Įvertinimas „Outstanding“ yra 6 žvaigždutės iš 6. Šešiabalėje BREEAM sistemoje daugiausia žvaigždučių surenka tik išskirtiniais techniniais ir architektūriniais sprendimais pasižymintys pastatai.

Vilniuje „Veikmės statyba“ pastatytas biurų kompleksas K29 2017-aisiais tapo pirmuoju Baltijos šalyse, kuriam buvo suteiktas „Excellent BREEAM In-Use“ sertifikatas.

Didžiausias projektas, kurį šiuo metu įgyvendina protingos statybos principu besivadovaujanti „Veikmės statyba“, – Naujamiestyje, buvusioje „Spartos“ fabriko teritorijoje, kylantis technologijų miestelis „Cyber City“.

Veikmes statyba logo


PARTNERIO TURINYS


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video