Top Baneris

Vartotojai sparčiai mokosi naudotis atnaujinta „Infostatyba“

2016 vasario 22 d.

Mėnesio pradžioje pradėjusioje veikti atnaujintoje informacinėje sistemoje „Infostatyba“ jau užregistruota per du tūkstančius prašymų išduoti su statybomis susijusius dokumentus, o išduota, šios dienos duomenimis, daugiau kaip 800 tokių dokumentų, informuoja Aplinkos ministerija.

Iš viso per „Infostatybą“ dabar teikiama 18 elektroninių paslaugų. Kai kurie jos naudotojai susiduria su įvairiais techniniais keblumais dažniausiai todėl, kad nežino, kaip prisijungti prie sistemos, kaip pateikti elektroninius dokumentus, kaip juos pasirašyti elektroniniu parašu. Geriausias pagalbininkas naudojantis „Infostatyba“ – atnaujintas šios sistemos išorinės svetainės naudotojo vadovas.

Nesklandumų įforminant statybos užbaigimo aktus pasitaiko todėl, kad kai kurių valstybės bei savivaldos institucijų ir įmonių atstovai nėra prisiregistravę kaip „Infostatybos“ naudotojai. Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (VTPSI) juos primygtinai ragina kuo greičiau tai padaryti.

Techninių trukdžių buvo kilę teikiant statybą leidžiančių dokumentų ir statybos užbaigimo aktų išdavimo procesų paslaugas, bet jie jau pašalinti. Atsiradus išorinės sistemos funkcijų sutrikimų ar pastebėjus klaidingus duomenis, reikėtų informuoti techninį administratorių telefonais 8621 10770 arba 8624 27659.

Jeigu kyla klausimų naudojantis „Infostatybos“ svetaine www.planuojustatyti.lt, prašom skambinti VTPSI Informacinių technologijų skyriaus specialistams tel. (8 5) 203 1284 arba (8 5) 271 3023.

Komentarai