Top Baneris

Užbaigtas „Ozo parko“ projektas

2017 lapkričio 22 d.
„Ozo parkas“
„Ozo parkas“. Bendrovės „Realco“ nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė „Realco“ Vilniuje baigė „Ozo parko“ plėtrą. Naujame sostinės kvartale, suformuotame tarp Kalvarijų, V. Gerulaičio ir J. Balčikonio gatvių, jau įsikūrė daugiau nei 1700 šeimų. Iš viso į „Ozo parką“ „Realco“ investavo virš 110 mln. eurų.

„Vyresni Vilniaus gyventojai prisimena, kad anksčiau šioje vietoje plytėjo apleista teritorija su menkaverčiais brūzgynais ir šiukšlynais. Galime tik didžiuotis pastatytu moderniu kvartalu, naujam gyvenimui prikeltu žaliuoju parku ir išvystyta patogia susisiekimo infrastruktūra. Tam prireikė dešimtmečio“, – skaičiuoja „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Šiandien „Ozo parkas“ vadinamas nedideliu miesteliu, skirtu patogiam gyvenimui, darbui, poilsiui, pramogoms.

Šalia „Ozo parko“ veikia įvairias paslaugas teikiančios įmonės: privatūs vaikų darželiai, kirpyklos, šeimos ir odontologijos klinika, grožio salonai, įvairios parduotuvėlės, mokyklos.

„Ozo parkas“. Bendrovės „Realco“ nuotr.

Netoli įsikūrę ir verslo centrai, prekybos ir laisvalaikio centras „Ozas“, didžiausius renginius po stogu pristatanti „Siemens“ arena, vandens pramogų bei pirčių malonumus siūlantis „Vichy“ vandens parkas, DELFI sporto centras.

Dar 2012 metais „Realco“ šalia kvartalo baigė tvarkyti 9 hektarų ploto parką. „Ozo parko“ plėtotojai naujam gyvenimui prikėlė parko teritorijoje esančius tvenkinius, pasodino kelis šimtus naujų medžių, įrengė suoliukus ir pasivaikščiojimo takus su poilsio zonomis. Parke buvo įrengtas pirmasis Vilniuje stacionarus diskgolfo aikštynas, atviras visiems miestiečiams.

„Realco“ paskelbus apie „Ozo parko“ plėtros pabaigą, miestiečiai turi paskutinę progą čia įsikurti. Šiame kvartale siūloma apsigyventi dar 170 šeimų.

Šiuo metu „Realco“ sostinėje taip pat plėtoja „Linkmenų ežerų“ ir „Žvėryno panoramų“ nekilnojamojo turto projektus.

„Ozo parkas“. Bendrovės „Realco“ nuotr.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video