„Urban Inventors“: naujiems planams – naujas pavadinimas

„Urban Inventors“: naujiems planams – naujas pavadinimas

„Urban Inventors“
„Green Hall“ slėnis (SBA vizual.)

Naujas pavadinimas SBA koncerno įmonių grupėje – savo veiklos plėtrą matydama užsienio rinkose, įmonė „Pastatų idėjų įgyvendinimas“ pakeitė pavadinimą į naują verslo strategiją labiau atitinkantį „Urban Inventors“. Nekilnojamojo turto projektų vystytojai „Urban Inventors“ planuoja plėsti veiklą ir novatoriškus bei tvarios filosofijos principus atitinkančius projektus įgyvendinti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Įmonė Lietuvoje jau yra sėkmingai įgyvendinusi išskirtinius verslo centrų projektus „Green Hall 1“ ir „Green Hall 2“ Vilniuje, BLC – Kaune, o artimiausiais metais ketina vystyti dar penkis projektus ir investuoti apie 110 mln. eurų.

„Urban Inventors“ pristatoma kaip įmonė, kuri savo veikloje peržengia tradicinius nekilnojamojo turto vystytojų veiklos principus, atsirenka projektus, tausojančius energetinius resursus ir formuojančius ateities architektūros veidą. „Siekis kurti šiuolaikinį požiūrį į miesto vystymo tendencijas, tapti atradėjais nekilnojamo turto projektų vystymo srityje, sukaupta patirtis ir drąsa yra įmonės varomosios jėgos – tai atsispindi ir naujame įmonės pavadinime“, – rašoma pranešime spaudai.

„Siekiame kurti tokius pastatus, kurie džiugintų ir kuriais galėtume didžiuotis ir po daugelio metų. Mums svarbu ne tik atitikti šiuolaikines architektūros tendencijas, bet ir patiems jas formuoti. Šiuo metu Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje vyrauja gan iškreiptas supratimas, kuomet pagrindiniu rodikliu, pasirenkant verslo centrą, tampa kvadratinio metro kaina. Net ir užsienio investuotojai Lietuvą neretai renkasi dėl mažesnių biurų nuomos kainų ir mažesnio darbo užmokesčio, tai neveda niekur. Tuo tarpu mes siekiame vystyti pastatus, kuriančius pridėtinę vertę. Būtent dėl šių aspektų verslo plėtra ir galima investicijų grąža užsienio rinkose atrodo itin perspektyvi. Be to, sėkmingam nekilnojamojo turto verslui labai svarbus viešojo sektoriaus požiūris į verslą, norime veikti ten, kur yra stiprus visų pusių bendradarbiavimas, kuriantis geriausią rezultatą bendruomenėms“, – teigė koncerno SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

Įgyvendinti užsibrėžtus tikslus užsienyje „Urban Inventors“ padės suburta kosmopolitiška profesionalų komanda. Jau ne vienerius metus įmonė dirba su tarptautiniais architektų biurais, architektais iš Skandinavijos, Šveicarijos, Vokietijos. Pavyzdžiui, plėtojant įmonės projektą Vilniuje „Green Hall 3“ prie architektų komandos prisijungė „Google“ biuro kūrėjai. Bendradarbiavimas su geriausiais pasaulio architektais ir urbanistikos žinovais suteikia galimybę tobulėti visai įmonei, kelia darbuotojų kompetenciją, leidžia operatyviai žinoti naujausias globalias tendencijas.

„Planuodami nekilnojamojo turto projektus didžiausią dėmesį skiriame pastate dirbsiančių žmonių savijautai. Todėl mums svarbi ne tik efektyvi darbo aplinka, bet ir tinkamas poilsio zonų įrengimas. Rinkdamiesi sklypus atidžiai vertiname galimybes juos transformuoti vadovaujantis tvaraus pastatų vystymo filosofijos principais. Mums svarbu šalia pastatų kokybiškai išvystyti žaliąsias zonas, sutvarkyti aikštes ir pritaikyti jas ne tik verslo centrų darbuotojams, bet ir miestų bendruomenėms. Toks yra ir mūsų moto: kūrybiški namai – pažangiam verslui“, – sakė A. Martinkevičius.

Temos: „Green Hall“, „Urban Inventors“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.

Susiję straipsniai
Susiję straipsniai