Top Baneris

Uosto krantinėmis rūpinsis Klaipėdos universitetas

2017 birželio 22 d.
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto nuotr.
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Parinktas naujas Klaipėdos uosto hidrotechninių statinių prižiūrėtojas – uosto krantinių būklę pasitelkdamas partnerius nuo šiol vertins Klaipėdos universitetas.

Klaipėdos uosto hidrotechninių statinių priežiūra yra būtina siekiant užtikrinti saugų darbą Klaipėdos uoste ir nepertraukiamą krovą krantinėse. Klaipėdos universiteto specialistai uoste atliks krantinių ir kitų hidrotechninių statinių specialiąsias apžiūras, kurių metu bus vertinama jų techninė būklė tiek virš, tiek po vandeniu.

„Uosto krantinės pagal klasifikaciją yra ypatingi statiniai, juos svarbu tinkamai prižiūrėti ir pastebėjus defektus laiku juos pašalinti, kad būtų užtikrinta sklandi, nepertraukiama krova. Džiaugiamės, kad šiuos darbus atliks savo srities žinovai ir kad bendradarbiaudami su Klaipėdos universitetu bei jo specialistais galime pritaikyti jų kompetencijas uoste. Ši pasirašyta sutartis yra puikus uosto ir mokslo įstaigos bendradarbiavimo pavyzdys”, – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

Klaipėdos universiteto rektorius prof. Eimutis Juzeliūnas teigia, jog partnerystė tarp verslo ir mokslo yra pamatas universiteto gyvavimui, o tokių projektų įgyvendinimas dar kartą išryškina universiteto stiprybes ir išskirtinumą.

„Klaipėdos uostas yra labai svarbus mūsų universiteto strateginis partneris. Džiaugiuosi, kad bendradarbiaudami su Klaipėdos uostu randame daug sąlyčio taškų ir įgyvendiname jau nebe pirmą projektą. Tai dar kartą parodo, kad esame stiprūs ir išskirtiniai savo jūrine specifika. Tikiu, kad ateityje universitetas, stiprindamas savo kompetencijas jūrų uosto srityje ir tuo išsiskirdamas iš kitų, galės pasiūlyti dar daugiau ekspertinių paslaugų“, – kalbėjo prof. Eimutis Juzeliūnas.

Klaipėdos universitetas kartu su partneriais hidrotechninius statinius Klaipėdos uoste prižiūrės dvejus metus.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video