Top Baneris

Turto bankas iš anksto ruošiasi būsimojo Vilniaus kongresų centro nuomai

2019 sausio 21 d.
Vilniaus kongresų centro
Sigito Kuncevičiaus projektavimo firmos vizual.
Pasidalykite straipsniu

Valstybės įmonė Turto bankas planuoja skelbti Vilniaus kongresų centro nuomos konkursą. Visų pirma, Turto bankas organizuoja nuomos dokumentų viešąjį aptarimą. Šiuo nuomos konkursu susidomėję tiekėjai kviečiami susipažinti su nuomos dokumentų projektu ir elektroniniu paštu pateikti pastabas ir pasiūlymus. Turto bankas, gavęs suinteresuotų tiekėjų komentarus, juos apibendrins ir pateiks dominančią informaciją. Tikimasi vasario 15 d., išnagrinėjus tiekėjų pasiūlymus ir pastabas, pakviesti visus suinteresuotus asmenis viešam susitikimui, kurio metu bus galima aptarti pateiktą informaciją.

Nuomos konkurso dokumentai skelbiami www.turtas.lt, pastabas ir pasiūlymus teikti elektroniniu paštu vkc@turtas.lt nuo sausio 21 d. iki 31 d.

Įgyvendinus Vilniaus kongresų centro projektą, bus ne tik išsaugotas unikalus kultūros paveldo vertybės objektas, bet ir sukurtas universalus tarptautinius standartus atitinkantis kultūros ir konferencijų centras.

Šių buvusių Vilniaus koncertų ir sporto rūmų atgimimas bei pertvarkymas moderniu kongresų centru – reikšmingas valstybės socialinis ir ekonominis projektas. Lietuvos Vyriausybė šią rekonstrukciją pripažino valstybei svarbiu ekonominiu projektu.

Primename, kad po rekonstrukcijos Vilniaus kongresų centro plotas sieks 18.000 kv. m. Rekonstruotame centre bus įrengta 2.500 vietų didžioji posėdžių salė, veiks konferencijų centras su 10 daugiafunkcių transformuojamų konferencijų salių po 156–500 vietų, susitikimų kambariai, kabinetai kongresų ir konferencijų organizatoriams, pranešėjams, aptarnaujančiam personalui, įvairios maitinimo erdvės bei parodų salės.

Rekonstruojant pastatą bus keliami aukšti reikalavimai medžiagiškumui, įrengiamos modernios ir efektyvios inžinerinės sistemos: šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, nauja elektros instaliacija, priešgaisrinė, apsauginė signalizacija ir kt.

Sigito Kuncevičiaus projektavimo firmos vizual.

Sigito Kuncevičiaus projektavimo firmos vizual.

Turto banko inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video