Top Baneris

Stambus biuro nuomos sandoris Kaune: prestižinėje vietoje įsikurs startuolis „Eneba“

2021 sausio 12 d.
NT Ozeskienes 18 64
Ožeškienės g. 18
Pasidalykite straipsniu

Tarptautinė nekilnojamojo turto (NT) konsultacijų bendrovė „Newsec“ tarpininkavo sudarant biuro nuomos sandorį – sparčiai augantis žaidimų startuolis „Eneba“ nuomosis biuro patalpas Kaune iš bendrovės „Inoversa“. Pasirašyta ilgalaikė nuomos sutartis, objekto ploto nuoma bus vykdoma etapais.

Viso išnuomoto pastato, įsikūrusio centrinėje Kauno dalyje, Ožeškienės g. 18, plotas siekia 3,667 kv. m. Triaukštis pastatas prestižinėje laikinosios sostinės vietoje pastatytas 1905 m., o 2016 m. buvo atlikta jo rekonstrukcija. Biuras yra pilnai įrengtas, su visais reikiamais baldais, todėl bendrovės persikėlimas planuojamas jau artimiausiu metu.

Patalpas išsinuomojusi bendrovė „Eneba“ pradėjo veikti prieš kiek daugiau nei dvejus metus ir užsiima virtualių skaitmeninių bei fizinių žaidimų prekyba. Bendrovei didinant darbuotojų skaičių ir planuojant tolimesnę sparčią plėtrą, kilo poreikis ieškoti naujo biuro.

„COVID-19 pandemija išryškino žaidimų industrijos, IT ir Fintech įmonių augimo potencialą. Šiemet planuojame dvigubą komandos augimą, todėl jos nariams siekiame suteikti kuo geresnes darbo sąlygas. Išaugus turimą biurą ieškojome naujo – su galimybe įsikelti artimiausiu metu ir  plėstis ateityje. UAB „Inoversa“ priklausantis pastatas Kauno centre ir siūlomos lanksčios nuomos sąlygos atitiko mūsų lūkesčius“, – teigia „Eneba“ vadovas Vytis Uogintas.

NT Ozeskienes 18 37

UAB „Inoversa“ direktorius Sigitas Jautakis pažymi, kad siekiant pritraukti ilgalaikius patikimus nuomininkus vis svarbesnis yra nuomos sąlygų lankstumas: „Norint toliau sėkmingai konkuruoti rinkoje su naujais projektais, neišvengiama yra alternatyvų paieška. Todėl reaguodami į besikeičiančius nuomininkų poreikius, sudarėme galimybę biuro plotą nuomotis etapais.“

Bendrovės „Newsec“, tarpininkavusios sudarant šį nuomos sandorį, nuomininkų atstovavimo paslaugų grupės vadovas Martynas Babilas pastebi, kad 2020 metų pabaigoje Kauno biurų rinkoje vakansija siekė 13 proc. ir nuomininkai galėjo rinktis iš beveik 40 tūkst. kv. m laisvų biurų patalpų. Tai lemia intensyvią konkurenciją tarp objektų savininkų ir platų pasirinkimo spektrą nuomininkams.

NT Ozeskienes 18 17
NT Ozeskienes 18 59

„Šiuo metu potencialūs biurų rinkos nuomininkai yra įmonės, kurių veikla susijusi su IT, Fintech ar kompiuteriniais žaidimais, nes pandemija tik dar labiau pagreitino jų augimą. Šios įmonės skiria didelį dėmesį biurui ir jį renkasi labai atsakingai, atsižvelgiant į lokacijos, patalpų kokybės, pritaikomumo besikeičiantiems poreikiams ir valdytojo profesionalumo bei lankstumo kriterijus. Pernai Kauno biurų rinkoje buvo įvykdyti du dideli panašaus nuomos ploto sandoriai, o „Enebos“ ir „Inoversa“ sandoris tik patvirtina, kad technologijų sektorius Kaune yra stiprus ir aktyvus, o mieste yra pakankamas kokybiško ploto pasirinkimas, kad įmonės nuspręstų savo veiklą plėtoti būtent čia“, – pastebi M. Babilas.

„Newsec“ ekspertai taip pat atkreipia dėmesį, kad vakansija Kauno biurų rinkoje 2021 m. nuosekliai mažės, nes šiuo metu nėra vystomi nauji projektai, o neseniai įgyvendintuose sparčiai įsikūrinėja nuomininkai. Pagrindiniai Kauno biurų nuomininkai – mažesni paslaugų centrai ir Lietuvoje įsikūrusios įmonės, turinčios biurus visoje šalyje. 


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video