Top Baneris

Sostinės Ukmergės ir M. Lietuvio gatvių sankirtoje baigtas pirmasis naujo verslo parko pastatas. Projektuojami verslo kotedžai

2022 balandžio 27 d.
Verslo parkas Vilniuje
Bolds Property Partners nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Bolds Property Partners“ užbaigė pirmąjį 1,4 ha ploto verslo parko plėtros etapą Mykolo Lietuvio ir Ukmergės gatvių sankirtoje Vilniuje. Į pirmojo 4300 kv. m prekybinio ploto pastato statybas investuoti 6 mln. eurų.  

Šiauriniame Vilniaus pakraštyje planuojama toliau vystyti verslo parką ir nuomai pasiūlyti iki 12 000 kv. m komercinių patalpų. Kitu etapu greta jau baigto pastato bus plėtojami verslo kotedžai – mažesnio ploto prekybos, paslaugų, sandėliavimo ir biurų paskirties sujungti pastatai, kiekvienas su atskiru įėjimu iš lauko ir savarankiškomis inžinerinėmis sistemomis. Jau vyksta šio etapo projektavimo darbai.

Verslo parkas M.Lietuvio small 1
Bolds Property Partners nuotr.

„Šio projekto vystymą pradėjome dar prieš šešerius metus, kai mums pavyko konsoliduoti penkis čia išlikusio kaimo sklypus. Vėliau įsigijome dar keturis rėžius ir šis plotas sudaro teritoriją, kurioje dabar užbaigėme pirmąjį verslo parko plėtros etapą“, – pasakoja Paulius Lavrukaitis, „Bolds Property Partners“ partneris.

Antrasis verslo parko plėtros etapas vystomas prie esamo sklypo prijungus dar penkis naujai įsigytus buvusio kaimo rėžius, kurie leido suformuoti taisyklingos formos kvartalą tarp Ukmergės, M. Lietuvio ir Salomėjos Nėries gatvių.

„Džiaugiamės iš esmės pasikeitusiu vaizdu Vakarinio aplinkkelio ir Ukmergės gatvės sankirtoje. Naujai išasfaltuota ir sutvarkyta M. Lietuvio gatvės atkarpa bei pirmasis prekybinis pastatas iš esmės pakeitė šios teritorijos vaizdą – buvęs kaimas su senomis sodybomis transformuojasi į modernų prekybinį miestą. Esame tikri, kad pilnai šio verslo parko sėkmė atsiskleis ateityje toliau plėtojant šią miesto dalį“, – sako P. Lavrukaitis.

Statant verslo parko pastatų kompleksą miestui taip pat buvo įsipareigota sutvarkyti ir M. Lietuvio gatvės atkarpą bei rekonstruoti Ukmergės ir M. Lietuvio gatvių sankryžą, įrengti papildomą eismo juostą saugiam ir patogiam išsukimui į naująjį verslo parką. Sankryžos rekonstrukcija bei Ukmergės gatvės praplatinimas jau atlikti, taip pat jau išasfaltuota ir dalis M. Lietuvio gatvės.    

Prekybinių sandėlių pastatą statė statybos bendrovė UAB „Binkauskas ir Stašinskas“. Dėl pandemijos sutrikdytų tiekimo grandinių bei kylančių medžiagų kainų statybos darbai užtruko keliais mėnesiais ilgiau nei buvo planuota.

 

Šaltinis: BNS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video