Top Baneris

Sostinės savivaldybė paskelbė ginsianti Perkūnkiemio gyventojų interesus

2018 sausio 12 d.
Perkūnkiemio gyventojai
S. Žiūros nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Sostinės Perkūnkiemio gyventojai nesyk varstę savivaldybės duris dėl galimo daugiabučių statytojų savivaliavimo, sulaukė miesto valdžios žinios – Vilniaus miesto savivaldybė kreipėsi į Generalinę prokuratūrą ir prašo ištirti, ar Perkūnkiemio g. 49 daugiabučio statytojai nepažeidė viešojo intereso, statydami bei parduodami butus vilniečiams.

Šiuo metu daugiabutyje parduodami vieno kambario butai, nors pagal projektą buvo numatyta įrengti 2 ir 3 kambarių butus. Dėl tokios statytojų savivalės labiausiai kenčia butus perkantys gyventojai – jiems neužtenka vietų automobilių statymui ir paliekama per mažai viešosios erdvės. Beje, apie šią galimą statytojų gudrybę savivaldybę informavo patys Perkūnkiemio gyventojai.

Savivaldybė Perkūnkiemio g. 49 yra išdavusi statybos leidimą 12-kos aukštų daugiabučiui, kuriame numatyta pastatyti 240 butų – 144 dviejų kambarių ir 96 trijų kambarių. Tuo tarpu viešojoje erdvėje pateikiama informacija, jog šiame name galima įsigyti ir vieno kambario butų. Vadinasi, vienam butui nėra užtikrinamas minimalus automobilių stovėjimo aikštelių skaičius – po vieną vietą vienam butui.

Rašte Generalinei prokuratūrai sostinės savivaldybė išreiškė susirūpinimą, kad statytojams ir butų pardavėjams piktnaudžiaujant, labiausiai kentės butus įsigijusių asmenų bei šeimų gyvenimo kokybė – jau ir taip tankiai apstatytame Perkūnkiemyje butų savininkų automobiliai tiesiog nebetilps.

S. Žiūros nuotr.

Vilniaus savivaldybės inf.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video