Top Baneris

Skelbiamas Šilutės senojo turgaus aikštės estetinio formavimo idėjos konkursas

2023 rugpjūčio 7 d.
turgaus aikste
Šilutės r. savivaldybės nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Šilutės senojo turgaus aikštė – istoriškai susiklosčiusi erdvė, vienas pagrindinių urbanistinės struktūros elementų ir viešųjų traukos centrų Šilutės mieste, skelbia savivaldybė.

Įgyvendinus projektą „Šilutės miesto Šilokarčemos kvartalo kompleksinis sutvarkymas“, kurio pagrindinis tikslas – gyvenamosios aplinkos ir gyvenimo kokybės gerinimas, šiuolaikiškai ir funkcionaliai buvo sutvarkyta Senojo turgaus aikštės viešoji infrastruktūra, tačiau estetiškai patraukli aplinka nebuvo sukurta. Tai paskatino inicijuoti Senojo turgaus aikštės erdvės estetinio formavimo idėjos konkursą.

Pagrindinis šio konkurso tikslas – iš konkursui pateiktų pasiūlymų atrinkti geriausią, kurį įgyvendinus bus sukurta estetiškai patraukli aplinka, tenkinanti miesto bendruomenės poreikius, skatinanti intensyvų aikštės funkcionavimą ne tik šventinių renginių metu, bet ir kasdieniniame gyvenime.

Pasiūlymas turi būti pateiktas ne vėliau kaip iki 2023 m. spalio 13 d. 15.00 val. šiuo adresu: Šilutės rajono savivaldybės administracija, Dariaus ir Girėno g. 1, LT-99133 Šilutė („Viename langelyje“).

Viešas pasiūlymų eksponavimas vyks iki 2023 m. spalio 27 d. imtinai Šilutės rajono savivaldybės administracijos patalpose, Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje. Su pasiūlymais bus galima susipažinti darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 17.00 val. Visi norintys galės raštu išreikšti savo nuomonę apie eksponuojamus pasiūlymus.

Pasiūlymų skaitmeninės kopijos bus eksponuojamos Šilutės rajono savivaldybės interneto svetainėje www.silute.lt.

I–III vietas užėmusiems pasiūlymams bus skiriamos premijos:

I vieta – 1 000,00 Eur;

II vieta – 500,00 Eur;

III vieta – 300,00 Eur.


Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video