Top Baneris

Singapūre būstą neteisėtai nuomojęs gyventojas nubaustas 845 tūkst. JAV dolerių bauda

2022 birželio 1 d.
Būstas Singapūre
Unsplash nuotr.
Pasidalykite straipsniu

Vienas Singapūro gyventojas buvo nubaustas 845 tūkst. JAV dolerių bauda už neteisėtą trumpalaikę būsto nuomą per „Airbnb“ ir kitas platformas, antradienį pranešė valdžios institucijos, skyrusios rekordinę bausmę už tokį pažeidimą šioje miesto valstybėje.

Būstas yra opi problema sausakimšame Singapūre, kur dauguma žmonių gyvena butuose, o nuomoti būstą trumpiau nei trims mėnesiams iš eilės yra draudžiama.

Pranešama, kad 57 metų Simonas Chanas išsinuomojo 14 butų ir pernuomojo juos trumpalaikiam vietos gyventojų ir svečių iš užsienio apgyvendinimui.

Buvęs nekilnojamojo turto agentas reklamavo butus „Airbnb“, „HomeAway“ ir kitose platformose, pranešė vietos žiniasklaida.

Teismas pirmadienį skyrė jam 1,16 mln. Singapūro dolerių (845 tūkst. JAV dolerių) baudą – didžiausią kada nors skirtą baudą už trumpalaikę nuomą, o jei bauda nebus sumokėta, S. Chanas bus įkalintas, patvirtino pareigūnai.

Pranešama, kad vyro širdies draugė už pagalbą buvo nubausta 84 tūkst. Singapūro dolerių bauda.

Miesto pertvarkymo tarnyba, prižiūrinti Singapūro miesto planavimą, perspėjo, kad tokia neteisėta trumpalaikė nuoma su dažna svečių kaita „reiškia pasikeitusį būsto gyvenamąjį pobūdį“.

Institucija teigė, kad „toliau imsis griežtų veiksmų prieš trumpalaikio apgyvendinimo taisyklių pažeidėjus <…> siekdama apsaugoti bendruomenės interesus“.

„Airbnb“ yra tapusi vis populiarėjanti alternatyva viešbučiams daugeliui keliautojų.

Tačiau bendrovė susilaukė vis didėjančios kritikos, kad ji didina būsto trūkumą ir daro spaudimą ilgalaikės nuomos sektoriui, o miestai, įskaitant Niujorką, Majamį ir Berlyną, griežtai riboja tokias paslaugas.

 

Šaltinis: BNS

kranas

Svarbiausios statybų, NT, inžinerijos naujienos – nepraleiskite!

[mailpoet_form id="7"]

Pasidalykite straipsniu
Komentarai

Rekomenduojami video