Top Baneris

Seminarų apie renovaciją ciklas šiuokart – bendrijų pirmininkams ir daugiabučių administratoriams

2015 vasario 28 d.
Pasidalykite straipsniu

Šią savaitę prasideda daugiabučių namų bendrijų pirmininkams ir daugiabučius administruojančių bendrovių atstovams skirtų nemokamų seminarų apie renovaciją ciklas. Daugiabučių namų modernizavimo programą administruojanti Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) organizuos mokymus Vilniaus, Šiaulių, Alytaus, Tauragės, Utenos ir kitose savivaldybėse.

Pirmasis seminaras bus surengtas kovo 3 d. Šiauliuose. Vilniuje mokymai vyks kovo 5 d., Alytuje – 10 d., Tauragėje – 17 d., Utenoje – 24 d. Jų metu daugiabučių namų bendrijų pirmininkai ir daugiabučius administruojančių bendrovių atstovai gerins bendravimo su gyventojais įgūdžius, mokysis spręsti konfliktines situacijas, prieinamai pateikti su daugiabučių atnaujinimu susijusią informaciją.

Šį, vasario, mėnesį BETA surengė arti dvidešimties renovacijai skirtų seminarų, mokymų ir diskusijų pobūdžio susitikimų Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės, Utenos, Tauragės ir kt. savivaldybių daugiabučių gyventojams, jiems atstovaujančioms ir juos vienijančioms organizacijoms. Per šiuos mokymus renovacijos ekspertai supažindino su aktualiausiais teisiniais, finansiniais ir techniniais daugiabučių atnaujinimo programos aspektais, valstybės paramos teikimo ir modernizavimo projektų įgyvendinimo pokyčiais, atsakė į gyventojams rūpimus klausimus.

Išsamesnės informacijos apie seminarus galima rasti BETA tinklalapyje.

AM inf.

 


Pasidalykite straipsniu
    Komentarai

    Rekomenduojami video